Turkcell Ev İnternet Kampanyaları

turkcell ev internet avantajlari

2020 yılında Turkcell ev interneti kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Turkcell ev internet kampanyaları kapsamında bilgi edinmek isteyen ya da kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler; Turkcell mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmelidirler.

Turkcell Ev İnternet Hoş Geldin Kampanyası Nasıldır?

Turkcell hizmetlerinden ev internetine hoş geldin kampanyası aylık sadece 69,90 TL olarak faturaya yansımaktadır. Bu kampanya sayesinde 12 Mbsp’ye, 16 Mbps’ye, 20 Mbps’ye ve 24 Mbps’ye kadar hızlarla sunulan kablo internet paketlere 12 ay sözleşme ile sahip olmak mümkün.

Limit sıkıntısı olmadan video, dizi, film, TV izleme ve yüksek kalite ile internette dolaşıp herhangi bir aşım, mevcut faturaya ek ücret olmadan bu ev interneti kampanyasını tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell en fazla dakika veren paketleri inceleyebilirsiniz.

Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyasının Avantajları ve Şartları Nelerdir?

Turkcell ev internetine hoş geldin kampanyasının avantajları ve koşulları kısaca şöyledir:

  • Ev interneti kampanyası 24 Aralık 2018 ve 01 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
  • Kampanya kapsamında Adil Kullanım Kotası (AKK) uygulanacaktır. 12 aylık süreyi kapsayan sözleşme ile aylık 69,90 TL’ye ev interneti kullanılabilir.
  • Faturaya yansıyan ücret 12 ay boyunca aynı olmaktadır, fatura sürprizi ya da ek ücret kaygısı olmadan sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olarak sözleşme tutarının binde 9,48’i oranında damga vergisi ilk faturaya yansıtılacaktır.
  • Ev interneti kurulumu için ücretsiz modem ve ücretsiz kurulum Turkcell tarafından yapılacaktır. Müşteri herhangi bir bağlantı ücreti ödemeyecektir.

Turkcell’lilere Özel 2 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası Nasıldır?

İlk 2 ay ücretsiz süper paket kampanyası 06 Ocak 2020 ve 23 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Turkcell müşterilerine özel 35 Mbps Limitsiz Fiber Süper Paket kampanyası ilk 2 ay ücretsiz olarak sonraki 22 ay ise 99,90 TL olarak faturalandırılacaktır.    

Turkcell ev interneti kampanyaları adı altında sunulan bu paket Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından müşterilerin hizmetine sunulur. Kampanyanın sözleşme süresi 24 ay olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil olmak üzere 9 TL modem kullanım ücreti tahsis edilir. Ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere sözleşmenim 9,48’i oranında damga vergisi faturası ödenecektir.

Turkcell gençlere özel kampanyalara yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası Nasıl Olur?

Turkcell fibere giriş paketi kampanyası dâhilinde aylık 89,90 TL’ye ev interneti kullanmak mümkün. Kampanyanın geçerlilik süresi 06 Ocak 2020 ve 01 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Kampanyanın sözleşme süresi 12 ay ve 24 ay olarak iki seçenek halinde sunulur.

Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 9 TL olarak modem kullanım ücreti müşteriden tahsis edilecektir. Ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere sözleşmenim 9,48’i oranında damga vergisi faturası ödenecektir. Kampanyaya katılım sağlamak için; 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri, www.superonline.net ve www.turkcell.com.tr adresleri kullanılabilir.

İlk 4 Ay Ücretsiz Kablo İnternet Kampanyası Nasıldır?

Turkcell’lilere özel ilk 4 ay ücretsiz kablo internet kampanyası 01 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Modem kullanım bedeli ücretsiz olmakla beraber ilk 4 ay ücretsiz ev interneti kullanılabilir. Kampanya sözleşme süresi 24 ay olmaktadır.

Kampanya süresinde fatura sürprizleri ve ek ücret masrafları yaşanmayacaktır. Turkcell ev internet kampanyaları aracılığı ile sunulan bu paket Superonline alt yapısı olan illerde geçerli olacaktır. Bir defaya mahsus olmak üzere müşteriden sözleşmenin binde 9,48’i tutarında damga vergisi alınacaktır.