Turkcell Engel Tanımayan tarifesi 5gb ile devam ediyor

Turkcell, Ön Ödemeli Destek Tarifesi Paketleri kapsamında, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB tarifesini kullanıcılarına sunuyor. Tarifeden yararlanabilmek için ise Bireysel Hazır Kart’lı olmak gerekiyor.

Turkcell, Ön Ödemeli Destek Tarifesi Paketleri kapsamında, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB tarifesini kullanıcılarına sunuyor. Tarifeden yararlanabilmek için ise Bireysel Hazır Kart’lı olmak gerekiyor. Aylık 45 TL gibi bir ücret ile sahip olabileceğiniz paketin içeriği ise şöyle;

  • Her yöne 1000 dakika,
  • Her yöne 1000 SMS ve
  • 5 GB internet

Siz de bu tarifeden yararlanmak isterseniz, size en yakın TurkcellBayi’ne gidebilir, Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da 2222’ye ENGELSIZ HEPSI 5 GB yazarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Tarife kapsamındaki kullanım haklarınız yalnızca bir ay için geçerlidir ve artan kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmez. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda ise paketinizin geçerliliğini kaybedersiniz. Ancak hattınızı taşımadığınız ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece, tarife her ay yenilenmeye devam eder.

Eğer tarifeyi iptal ettirmek isterseniz IPTAL ENGELSIZ HEPSI 5 GB yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Tarifeye katılım amaçlı gönderdiğiniz SMS’ler ücretsizdir.

Ayrıca kullanım haklarınızın %80’ini ve tamamını kullandığınızda da otomatik bilgilendirme mesajı alırsınız. Eğer paketiniz yenilenmeden kullanım haklarınız biterse, sonraki kullanımlarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Paketinizdeki kullanım haklarınızı öğrenmek için ise Turkcell mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da kalan kullanım haklarınızın bilgisine ulaşabilirsiniz. KALAN yazıp 2200’a göndererek de kalan kullanım haklarınızı ve bunların geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.