Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 2 GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell’den engel tanımayan hepsi 2 GB tarifesi sizlere özel sunuluyor. Engel Tanımayan Hepsi 2 paketi ön ödemeli destek tarifesi paketlerinin kapsamındadır. Bu pakette 1000 SMS, 2 GB internet ve 1000 dakika konuşma hakkını sadece 30 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca ENGELSIZ HEPSI 2GB yazarak 2222’ye göndererek de paketten yararlanabilirsiniz. Kampanya SMS’leri ücretsizdir. Bu kampanya sayesinde 1 ay boyunca engelsiz iletişime rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Engel Tanımayan Hepsi 2 GB Tarife Detayları

Tarifeden Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir. Paketteki kullanılamayan internet ve dakikalar bir sonraki aya geçmemektedir. 30 gün sonunda yeterli bakiye varsa paket otomatik olarak yenilenmektedir.

Paketi tamamen kullandıktan sonra ise 30 gün sonrasında paket yenilemesi yapmadıysanız internet kullanımları standart ücretler üzerinden hesaplanır. Bu paketteki internet ve dakika hakları üçüncü şahıslara transfer edilememektedir. Bu haklar bireysel kullanım içindir. Herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanım hakları ise sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

30 günlük paket aboneliği süresi boyunca Turkcell Bayi Nakit Pos kanalından satılmakta olan paketler 4 kez, Turkcell Bayi Nakit Pos kanalı dışındakilerde satılanlar ise 1 kez alınabilir. Turkcell sizlere birçok olanak sunmaktadır.

İnternetten mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı, doğrudan dosya paylaşım vb pragramlar için internet paketlerinde değişim yapma hakkını ise Turkcell saklı tutmaktadır. Ayrıca bu paket sadece internet erişim noktası kullanılan bağlantılar için geçerlidir.