Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 1 GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell ülkemizin ilk gsm operatörleri arasında yer almaktadır. 1994 yılında Turkcell ilk faaliyetlerine başlamış olmakla birlikte 1998 yılında operatör olarak çalışmaya başlamıştır. O zamandan bu zamana kadar sürekli gelişerek faaliyetlerini devam ettirmektedir. Turkcell markası sürekli olarak devam ettirdiği kampanya ve indirimleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Bu kampanyalar özel bazı kullanıcılar için pek çok avantajlar sunmaktadır. Engelli aboneler için sunmuş olduğu bazı özel kampanyalar bulunmaktadır.

Turkcell’den Engel Tanımayan Kampanya

Turkcell’in hazır kart aboneleri için sunmuş olduğu kampanyalardan birisi Engel Tanımayan Hepsi 1 Gb kampanyasıdır. Bu kampanya sadece engelli aboneler için geçerlidir. Bu kampanya kapsamında aylık olarak her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, 1 Gb internet kullanımı ve yine her yöne 1000 sms gönderim hakkı sunulmaktadır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen aylık 25 TL ödeyerek kampanya kapsamındaki haklardan yararlanabilirler. Engel Tanımayan Hepsi 1 Gb kampanyasından yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Öncelikle belirtildiği üzere kampanya sadece engelliler için ve bireysel hazır kart kullanan aboneler için geçerlidir.

Diğer şartları ise kampanya dâhilindeki paket hakları sadece yurt içinde kullanılabilecek ve devredilemeyecek, transfer edilemeyecektir. Bu şartları sağlayan kişiler kampanyaya kayıt olmak için cep telefonlarının mesaj bölümünden ENGELSIZ HEPSI 1 GB yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirler. Kampanya kapsamında kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmemektedir. Bu cazip kampanya engelliler için özel olarak sunulmaktadır.