Turkcell En Ucuz Paket Hangisi?

turkcell en ucuz paket fiyati

Turkcell operatöründe en ucuz paketi belirlemek, hazır kart kullanıcıları ve faturalı hat kullanıcılarına göre değişkenlik göstermektedir. Faturalı hatlara yönelik en ucuz paket 29 TL değerinde olup GNÇ paketleri içerisinde yer almaktadır.

Turkcell en ucuz paket kampanyaları farklı kampanya seçenekleri ile şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Turbo Fırsat Plus Kampanyası 29,90 TL
 • Turbo Süper Fırsat Kampanyası 39 TL
 • Turbo Dijital 10 Kampanyası 49 TL
 • Turbo Dijital 12 Kampanyası 59 TL

Bu kampanyalar içeriklerinde farklı internet paketleri ve konuşma dakika fırsatları sunmaktadır. En ucuz paketler kapsamında internet kullanımları 3 GB+2 GB sınırından başlamaktadır.

Turkcell ucuz paketlerde sunulan kampanyaların içerisinde sosyal medya kullanımlarına özel internet ilaveleri de bulunmaktadır. 3 GB normal internet kullanımı için geçerli olurken 2 GB yalnızca sosyal medya uygulamaları için verilen ek limit olarak belirlenmektedir.

Ayrıca Turkcell kamu tarifeleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart En Ucuz Paket Seçenekleri

Turkcell müşterilerinden hazır kart kullananlara yönelik kampanyalar, faturalı hatlarda da olduğu gibi; internet, dakika ve sms kullanım olanağı sunmaktadır. Bu kampanyalar sırasıyla şu şekildedir:

 • Hoş geldin 1 GB; 25 TL
 • Hoş geldin 2 GB; 27 TL
 • Hoş geldin 3 GB; 30 TL
 • Hoş geldin 4 GB; 32 TL

Bu paketler Turkcell operatöründen hizmet alan tüm müşterilere yönelik olmakla beraber GNÇ uygulamasından yararlanan 26 yaş altındaki gençlere yönelik paketlerde daha avantajlı fırsatlar da bulunmaktadır.

GNÇ tarifeleri içerisinde en ucuz paket; GNÇ Hoş geldin 5 GB olarak bilinmektedir. 25 TL karşılığında aylık olarak satın alınabilmektedir. Aynı kampanya kapsamında 6 GB internet 34 TL karşılığında verilirken, 15 GB internet sunan paket 49 TL karşılığında kullanılmaktadır.

Turkcell Platinum Paketleri

Turkcell paketleri içerisindeki Platinum fırsatları, daha fazla internet kullanımları ve dakika kampanyalarını içermektedir. Turkcell Platinum Black paketi kapsamında 10 GB kullanım hakkı verilmektedir. Buna ek olarak 2000 dakika diğer operatörlerle konuşma ve Turkcell operatör içi sınırsız konuşma avantajı sunmaktadır.

Turkcell Platinum Black kampanyası 99 TL karşılığında sunulurken daha yüksek içerikli paket isteyenler için 109 TL karşılığında Turkcell Platinum Maksi ve 129 TL karşılığında Platinum Ekstra paketi sunulmaktadır.

Turkcell en ucuz paket tercihini yapmak isteyenlerin öncelikle internet kullanım sınırlarına karar vermeleri gerekmektedir. Bunun akabinde kullanımlarına en uygun olan paketi seçerek farklı ödeme yöntemleri ile kullanmaya başlayabilmektedirler.

Turkcell genç paketleri ve özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Hazır Kartını Faturalıya Taşımak İsteyenler için Avantajlar Nelerdir?

Turkcell operatöründe faturalı hatta geçmek isteyenler için kampanyalar, Lifecell üzerinden yapılmaktadır. Avantajlı içerikler sunan bu paketlerin içeriklerinde bulunan internet kullanımları şu şekildedir:

 • Lifecell Fırsat 5 GB paketinde internet uygulamaları içerisinde kullanılan 25 GB bedava internet avantajı sunulmaktadır.
 • Lifecell Fırsat 7 GB paketinde yine 25 GB uygulama kullanımlı internet kampanyası sunulurken, Bip uygulamasına yönelik de sınırsız kullanım olanağı bulunmaktadır.
 • Turkcell Turbo Hoş geldin Paketi içeriğinde ise 3 GB internet kullanımı sunulmakta olup, pek çok akıllı cihaz uygulamasına yönelik de sınırsız kullanım olanağı bulunmaktadır.

Turkcell Operatöründe En Uygun Tarifeyi Bulmak

Turkcell müşterilerinin kendilerine en uygun tarifeyi seçmeleri, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden mümkün olmaktadır. Turkcell online işlemler içerisinde size özel kampanyalar sekmesi dahilinde bu kampanyaların ayrıntılarına ulaşılabilmektedir.

Turkcell en ucuz paket olanaklarından yararlanmak için yalnızca Turkcell müşterisi olmak gerekmemektedir. Operatör değişikliği yapıldığı durumlarda da sunulmakta olan kampanyalar bulunmaktadır.