Turkcell En Fazla İnternet Veren Paketler

turkcell en fazla internet veren paket sartlari

2020 Turkcell en fazla internet veren paketler aşağıdaki gibidir;

  • Platinum + Avantaj Paketi
  • Platinum + Maksi Paketi
  • Platinum + Ekstra Paketi
  • Platinum + Black Ekstra Paketi
  • Turbo + Hepsi Ekstra Paketi
  • Turbo + Bol Paket
  • Zengin İçerikli GNÇ 1 ve GNÇ 2 Paketleri içeriğindeki paketler Turkcell en fazla internet veren paketler başlığı altında müşteriye sunulur.

Ayrıca Turkcell en fazla dakika veren paketleri inceleyebilirsiniz.

Turkcell Platinum + Avantaj Paketi Nasıldır?

Turkcell Platinum + Avantaj paketi kapsamında doyasıya internetin tadını çıkarmak mümkün. Bu paket kampanyası ile interneti ikiye katlayarak 12 aylık fatura dönemi içerisinde totalde aylık 12 GB internet kullanmak mümkün olacaktır. Ayrıca paket içerisinde her yöne 2000 dakika konuşma, Turkcell müşterileri ile sınırsız konuşma ve her yöne 250 SMS kullanım hakkı mevcuttur. 12 aylık paket aboneliği ücreti 99,90 TL olarak ücretlendirilir.

Platinum + Avantaj Paketi 2020 yılı içerisinde geçerli olup 29.07.2019 tarihinden bu yana bireysel faturalı tüm ses hatlı abonelerin kullanımına açılmıştır. Bu paket için 12 aylık sözleşme olacaktır. Bol bol internet içeren bu paketin ilk sözleşme ayında 30 GB internet hediye olarak hatta yüklenecektir. 12 ay boyunca bu 30 GB internet hediyesi birkaç kez daha müşteri tarafından kullanılacaktır.

Turkcell Platinum + Maksi Paketi Nasıl Kullanılır?

Turkcell Platinum + Avantaj Paketi ile mevcut pakete ek olarak aylık 20 GB internet kullanmak ve bunun yanında her yöne 2000 dakika, her yöne 250 SMS ve Turkcell müşterileri ile sınırsız konuşma yapmak mümkündür. Bu kampanya sözleşme süresi 12 ay olacaktır. Bu paketten 2020 yılı içerisinde tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanacaktır. 12 aylık paket aboneliği ücreti 99,90 TL olarak ücretlendirilir.

Paketten faydalanmak ve interneti katlamak için AYLIK PEKSTRA yazıp 2200’e SMS göndermek yeterlidir. Ayrıca Turkcell Noktaları ve Turkcell İletişim Merkezleri de paketten faydalanmayı sağlayacak adreslerdir.

Turkcell Platinum + Bol Paketi’nin İnternet Kullanımları Nasıldır?

Turkcell Platinum + Bol paket kampanyasında internet kullanımı mevcut interneti katlayarak aylık toplam 15 GB olarak müşterinin hizmetine sunulmuştur. Turkcell en fazla internet veren paketler arasında gelen bu paketin aylık ücretlendirmesi 109,90 TL olarak yansıyacaktır. Paket dâhilinde her yöne 2000 dakika konuşma, her yöne 250 SMS/MMS ve diğer Turkcell müşterileri ile sınırsız konuşma kullanımları mevcuttur. Paket sözleşmesi için belirlenen süre 12 ay olacaktır.

Zengin İçerikli Platinum + Black Ekstra Paketi Nasıldır?

Turkcell Platinum + Black Ekstra Paketi ile interneti katlayarak aylık 50 GB internet kullanımı mevcuttur. Bunun yanında paket dâhilinde aylık olarak her yöne 2000 dakika, her yöne 250 SMS ve diğer Turkcell müşterileri ile sınırsız konuşma kullanım hakları olacaktır. Paket kullanım sözleşmesi için belirlenen süre 12 ay olmaktadır. Bu paketten 2020 içerisinde tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilecektir. Paket satın alma işlemi için PBEKSTRA AYLIK yazıp 2200’e SMS göndermek yeterlidir.

Turkcell bedava internet paketlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell GNÇ + Mega Paketi Nasıldır?

2020 Turkcell GNÇ + Mega paketi kapsamında aylık olarak toplam internet kullanım miktarı 24 GB olacaktır. Bunun yanında aylık her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS ve İnstagram’da geçerli 2 GB internet kullanım hakkı mevcuttur. Paket sözleşmesi 12 ay olmaktadır. Turkcell en fazla internet veren paketler bünyesinde bulunan GNÇ + Mega paket satın alımları için GMEGA AYLIK yazıp 2200’e SMS göndermek yeterli olacaktır. Paketin aylık ücretlendirmesi ise 119,90 TL olarak yansıtılır.