Turkcell Cihaz Kampanyaları

turkcell faturaya ek telefon

Turkcell kampanyaları arasında özellikle cihaz ve akıllı telefon kampanyaları en çok tercih edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. Faturaya ve tarifeye ek akıllı telefon kampanyaları kapsamında avantajlı ödeme seçenekleri ve en iyi markaların son model cihazları Turkcell müşterileri için sunulmaktadır. Turkcell cihaz kampanyaları arasında:

 • Akıllı telefon kampanyaları,
 • Bilgisayar ve tablet kampanyaları,
 • İş dünyasına özel bilgisayar kampanyaları,
 • Oyuncu cihazları kampanyaları,
 • Aksesuar ürünleri,
 • Marifetli ürünler,
 • Lifecell ilk hattım cihaz kampanyaları,
 • Peşin fiyatına kontratlı cihaz teklifleri vb.

Yer almaktadır. Cihaz aksesuarlarından bilgisayar, telefon, tablet ve ses ürünlerine kadar geniş bir seçenek sunan Turkcell, güncel kampanyaları sayesinde tüm müşterilerin avantajlı fiyatlarla, tarifeye ek fırsatlarla cihaz satın almasına yardımcı olmaktadır.

İş dünyasına özel cihaz kampanyalarının yanı sıra gençlere ve oyunculara özel kampanya ve cazip cihaz fırsatları Turkcell tarafından sunulmaktadır. Turkcell cihaz kampanyaları arasından en beğenilenleri ve tercih edilenleri ise akıllı telefon kampanyalarıdır. Dünyanın en iyi telefon markalarının son model ürünlerini Turkcell kalitesi ile avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Turkcell numara taşıma kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları

Turkcell telefon kampanyaları arasında:

 • Lifecell ilk hattıma özel telefon kampanyası,
 • Canım kendim akıllı telefon kampanyası,
 • Bireysel akıllı telefon teklifleri vb.

Daha birçok farklı alternatif telefon kampanyası yer almaktadır. Birbirinden avantajlı telefon kampanyaları arasında; İphone, Huawei, LG, Samsung, Oppo vb. birçok farklı telefon marka ve modeli yer almaktadır.

Uzun süredir hayalini kurduğunuz akıllı cep telefonuna uygun fiyat avantajları ile ulaşmak için Turkcell cihaz kampanyaları tamda aradığınız desteği sağlar. Faturalı hat bireysel ve kurumsal müşterileri için özel olarak sunulan akıllı cihaz kampanyaları sayesinde piyasadaki en iyi marka telefonları uygun taksit fırsatları ile elde edebilirsiniz. Ayda 87,73 TL’den başlayan cazip fırsat teklifleri ile en yakın Turkcell bayilerinden cihaz kampanyalarına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell Lifecell İlk Hattıma Özel Cihaz Kampanyası

Turkcell Lifecell cihaz kampanyası 2019 yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. Samsung Galaxy J2 Core ürünleri için geçerli olan kampanya kapsamında sadece onlina işlemler için geçerlidir. Turkcell kurumsal online mağazaları üzerinden kampanya başvurusunda bulunarak cihaz kampanyasının tüm avantajlarından yararlanmanız mümkündür. Lifecell ilk hattıma özel kampanyasının içinde ayrıca kampanyaya dahil olan ürünler arasında:

 • Samsung Galaxy j2 Core
 • JBL Pop JR Bluetooth Çocuk Hoparlörü
 • JBL JR 300 Kablolu Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Ürünleri yer almaktadır. Cep telefonu, hoparlör veya kulaklık cihazları arasından herhangi birini tercih ederek bireysel faturalı Lifecell İlk Hattım ve Lifecell İlk Hattım Mini kullanıcıları tarafından kampanya kullanılabilir.

Turkcell’in en avantajlı cihaz kampanyalarından yararlanmak için tarifeye ek fırsatları ve diğer akıllı telefon kampanyaları Turkcell cihaz kampanyaları sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell faturasız tarifeleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Tukcell peşin fiyatına 12 taksit telefon fırsatlarından yararlanmak için Turkcell bireysel veya kurumsal müşterisi olmanız gerekmektedir. Faturalı hat sahipleri için avantajlı taksitlendirme seçenekleri ve cihaz fırsatları ile en iyi teklifler sunulur. Turkcell online mağazalarından veya Turkcell şubeleri üzerinden geçerli kampanyalar için başvurularınızı iletebilirsiniz.

Fatura taahhütlünüze özel kampanya teklifleri kolay ödeme avantajları ile Turkcell tarafından sağlanan tüm cihaz kampanyalarından yararlanmanız mümkündür. Turkcell cihaz kampanyaları arasında bireysel müşterilerin yanı sıra; kurumsal ve esnaflar içinde birbirinden avantajlı tarife ve cihaz kampanya seçenekleri sunulmaktadır. İstediğiniz zaman Turkcell online satış mağazaları veya Turkcell bayileri üzerinden en avantajlı tarifelerden yararlanabilir, hayallerinizdeki cihaza en iyi fiyat teklifleri ile sahip olabilirsiniz.