Turkcell Çağrı Merkezi 1 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell ülkemizde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan bir operatör ve teknoloji firmasıdır. Yirmi yıldan fazla süredir faaliyet göstermiş olduğu gsm operatörlüğü konusunda büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarılı uygulamaları müşterileri tarafından takdirle karşılanmakta ve müşteri memnuniyeti konusunda her zaman ön sıralarda yer almaktadır. Turkcell yürütmüş olduğu bazı kampanyalarda abonelerine bedava internet, bedava mesaj ya da konuşma süresi sunabilmektedir.

Turkcell Çağrı Merkezi Kampanyası

Turkcell olarak sunulmuş olan kampanyalardan birisi de çağrı merkezi kampanyasıdır. Bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin faturalı platinum abonelerine özel olarak sunulmakta olan bu kampanya kapsamında aboneler çağrı merkezlerini aradıklarında iki dakika veya daha fazla süre ile bekletilmeleri ve bu süre içerisinde müşteri temsilcileri ile görüşme yapamadıkları durumda hatlarına aylık olarak bir gb bedava internet hakkı yüklenecektir. Özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan Turkcell’in bu kampanyası çağrı merkezleri konusunda kendisine ne kadar güvendiğini göstermektedir.

Kampanyadan Yararlanma Koşulları

Turkcell çağrı merkezi kampanyasından yararlanabilmek için mutlaka faturalı platinum paket abonesi olmak gerekmektedir. Belirtilen süre abonelerin araması ile müşteri temsilcisine bağlanması arasında geçen süreyi ifade etmektedir. Kampanya dâhilinde verilmekte olan bir gb bedava internet hakkı sadece aylık olarak bir kere abonelere sunulmaktadır. Bu bir gb’lik internet paketi yurt içinde kullanılabilecektir. Bu paket abonelere şartları sağlaması durumunda otomatik olarak yüklenecektir. Özel bir işlem yapmalarına gerek yoktur.