Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

turkcell bedava internet tarifeleri

2020 Turkcell ücretsiz internet paketleri, Turkcell dijital operatör uygulaması indirenlere bedava internet paketi ve otomatik ödeme talimatı kullanıcılarına bedava internet paketi, BİP bedava internet paketi olarak sıralanırlar. Bu internet paketlerinden yararlanmak için Turkcell dijital opetör uygulamasının android telefona indirilmesi sağlanır. Turkcell bedava internet paketleri değerleri, dijital operatör ile bedava internet paketi, BİP ile bedava internet paketi, otomatik ödeme talimatı hediye internet paketi, hakkında bilgiler alt başlıklardan öğrenilirler.

Ayrıca Turkcell faturasız tarifeler ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ne Kadar?

Turkcell bedava internet paket değerleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Dijtal operatör kullanıcıları için 1G,
 • BİP kullanıcıları için 2GB ve 1G,
 • Otomatik ödeme talimatı verenler için 2GB değerlerinde hediye internet paketleri verilir.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nasıl Kazanılır?

Turkcell ücretsiz internet paketi kazanma için Turkcell hizmetlerinden faydalanılması sağlanır. BİP kullanıcıları için verilen 2GB ve 1GB hediye internet paketleri, BİP üzerinden yapılan mesajlaşma işlemlerine kişi davetinde bulunan ve mesajlaşma kayıtlarının sayısını çoğaltan kullanıcılara sunulur. Turkcell faturalı hat sahipleri ise fatura ödemeleri için otomatik ödeme talimatı vererek ve dijital operatör uygulamasını kullanmaya başlayarak, 1GB hediye internet paketi kazanırlar.

Dijital Operatör İle Turkcell Bedava İnternet

Turkcell dijital operatör ücretsiz internet paketi, android telefonlarına Turkcell dijital operatör uygulamasını indirenlere verilen, hediye 1GB internet kullanımı uygulamasıdır. Dijital operatör ile Turkcell bedava internet paketinden faydalanmak için izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • Andoid telefon ekranında yer alan, ‘’ Play Store’’ uygulama imgesine dokunulur.
 • Açılan ekranın üst bölümünde yer alan boşluğa, ‘’Turkcell dijital operatör’’ başlığı yazılıp, arama imgesine dokunulur.
 • Aynı ad görüntülenen liste başlığına dokunulur.
 • Açılan yeni sayfada yer alan ‘’yükle’’ başlığına dokunulur.
 • İşlem ile açılan yeni sayfada yer alan ‘’aç’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Görüntülenen sayfada yer alan boşluğa, Turkcell telefon hattı numarası yazılıp, ‘’ şifresiz hızlı giriş yap’’ başlığına dokunulur.
 • Yeni sayfada yer alan hediye paketi imgeli, ‘’ salla kazan’’ başlıklı kutucuğa dokunulur.

Bu adımlar ile ekrana Turkcell hattına yeni yıl hediyesi olarak 1GB Turkcell bedava internet paketi yüklendiği bildirimi yapılır.

Otomatik Ödeme Talimatıyla Turkcell Bedava İnternet

Otomatik ödeme talimatıyla Turkcell ücretsiz internet kazanmak için Turkcell dijital operatör kullanıcılarının, operatör üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekir. Otomatik ödeme talimatı ile ücretsiz internet sahibi olmak için izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • Turkcell dijital operetör kullanıcılar, android telefon ekranında yer alan, ‘’ Turkcell dijital operatör’’ imgesine dokunurlar.
 • Açılan sayfada yer alan boşluğa telefon numaralarını girip, ‘’şifresiz hızlı giriş yap’’ kutucuğuna dokunulur.
 • Yeni sayfada yer alan ‘’ İşlem merkezi’’ başlığına dokunulur.
 • İşlem ile açılan ekrandan, ‘’ödemelerim’’ başlığına dokunulur.
 • Yeni ekranda, ‘’ otomatik ödeme talimatı ver’’ başlığına dokunulur.
 • Açılan ekranda yer alan boşluğa, kişinin kredi kartı bilgileri yazılıp, ‘’onay’’ kutucuğuna dokunulur.

Bu adımlar ile otomatik ödeme talimatı verilmesi ile ekranda 2 GB bedava internet kazanıldığı ve Turkcell hattına tanımlandığı bilgisi iletilir.

Turkcell faturalı tarifeler bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

BİP İle Turkcell Bedava İnternet

BİP’le Turkcell ücretsiz internet kullanımı, BİP kullanıcısı olan ve BİP üzerinden Turkcell kullanıcıları ile sınırsız internet üzerinden konuşan müşterilere sağlanır. BİP kullanıcısı Turkcell müşterileri BİP üzerinden konuştukları arkadaşlarına yeni eklemler yapıp, konuşan kişi sayısını yükseltmeleri halinde, bedava internet kullanımı kazanırlar.

BİP kullanıcıları mesajlaşma yaptıkları kişiler arasına 5 kişi eklediklerinde, 1G Turkcell bedava internet, 10 Kişi eklediklerinde, 2G bedava internet kullanımı kazanırlar.