Turkcell Bayiden İzninize 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Birçok internet paketi kampanyası ile müşterilerini memnun eden GSM operatörünüz Turkcell,siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek için ara vermedenyeni bedava internet kampanyaları yapmaktadır. Müşterilerinin internet aşımından ve ek internet paketi alımlarından dolayı yüksek tutarlı fatura ödemelerini istemeyen Turkcell, çok çeşitli kampanyalarla müşterilerinin cüzdanını da düşünmektedir.

Turkcell’in Yeni Bedava İnternet Kampanyasına Katılın Kazanın

Turkcell’in müşterilerine sunduğu son bedava internet kampanyası Turkcell Bayiden İzninize 1GB Bedava İnternet Kampanyası’dır.

Söz konusu kampanya ile ilgili gerekli bir takım bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Hediye İnterneti istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz.
  • 1 Gb Hediye interneti hattınıza gelen mesaj sonrasında 1 haftada kullanabileceksiniz.
  • Kampanya kesinlikle bedelsizdir.
  • Hediye İnternet kullanımı bir sonraki aya devretmeyecektir.
  • Hediye internet kullanımının oranını gösteren bilgilendirme mesajlarına itibar etmelisiniz. Hediye internet bittikten sonra kendi internet paketinizden düşüm yapılacağını, internetiniz mevcut durumda yok ise aşım ücreti oluşabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Turkcell abonelik süresi 90 günü geçmiş olanlar, Turkcell merkezlerine uğrayarak veri işleme izinlerini aktifleştirmek suretiyle kampanyaya katılabilirler. 1 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında katılımlar alınacak olan kampanyadan yalnızca bir defa yararlanılabilecektir.

Bununla birlikte, Turkcell veri işleme izinlerinin kampanya başladıktan sonra iptal edilmemesi gerekmektedir. Söz konusu izni iptal etmek isteyen müşterilerimiz IPTAL BAYI IZIN 1 GB yazıp 2200’a  kısa mesaj gönderdikleri anda izinleri iptal olacak ve bedava internet kampanyası kullanımları son bulacaktır.