Turkcell Abonelerine Sadakat Avantaj Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Müşterilerini sevindirmeyi her zaman başaran Türkiye’nin en önemli GSM şirketlerinden biri olan Turkcell firması,her zamanki gibi yine kampanyaları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Müşterilerini sevindirmeyi her zaman başaran Türkiye’nin en önemli GSM şirketlerinden biri olan Turkcell firması,her zamanki gibi yine kampanyaları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Uygun fiyatlı tarifeler sayesinde müşteri odaklı bir çalışma sergileyen Turkcell, çok yoğun ilgi gören kampanyalar sunuyor. Bu sayede Turkcell’in müşteri sayısı her gün artarken önemli ve yeni kampanyalarından biri olarak Sadakat Avantaj paketi göze çarpıyor. Kullanıcılarına yakınlarıyla konuşma, mesajlaşma ve internete bağlanma avantajı sunan bu paket yakınlarınızla daha fazla iletişim kurabilme ve vakit geçirme şansı sunuyor.

Bu pakete sahip olduğunuz takdirde kendinizi ay sonuna kadar kısıtlamanıza da gerek kalmıyor. Pakete sahip olanlar istedikleri gibi konuşup, mesajlaşıp,internete bağlanırken Hazır Kart kullanıcıları için özel olarak hazırlanan bu kampanya cazip tekliflere sahip olarak kullanılabiliyor. Bu tekliflere ulaşmak için Turkcell iletişim merkezine başvurabilir veya internet üzerinden Turkcell’in ilgili sitesine girerek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya sms ile katılmak için;

  • Avantaj20 kampanyasında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1GB interneti 20 TL’ye almak içinAVANTAJ 20 yazarak 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
  • 29 TL karşılığında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet sunan Avantaj29 tarifesi için AVANTAJ 29 yazarak 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
  • Avantaj39 tarifesinde her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4GB interneti 39 TL karşılığında kullanmak adına AVANTAJ 39 yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz.