Türk Telekom TV8 Tarifesi Nasıl Yapılır? 2017

Türk Telekom herhangi bir paketi telefonlarında kullanmak istemeyenler için konuşma açısından çok güzel fırsatlarla karşınıza çıkıyor. Bunun için telefonunuza TL yüklemenizden başka hiçbir başvuru şartı aramıyor. Bu kampanya size ekstra olanaklar da sunacaktır. TV8 tarifesi olarak geçen bu tarife en çok konuşma konusunda sizlere uygun olanaklar sunar. Normal şartlarda dakika başına 60 Kr harcıyor olmanıza rağmen bu tarife ile 10 dakikası 60 Kr ücret ödüyor olacaksınız. Bu da yüklediğiniz TL’lerin çok daha geç zamanda bitmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda bu her yöne aramalarınızda ve sabit hat aramalarınızda da geçerli olacaktır. Şimdi şartlardan ve ekstra imkanlardan bahsedebiliriz.

TV8 Tarifesi İçin Şartlar ve İmkanlar

TV8 tarifesine geçmek için yapmanız gereken tek şey minimum 20 TL yüklemeyi aynı anda yapmanız olacaktır. Bunun dışında tarifeye katılmak için herhangi bir şart aranmamaktadır. SMS ücretlerinde herhangi bir değişim olmamaktadır. Her SMS için 60 Kr ücretlendirilmektesiniz. Peki ekstra olanaklar neler? TV8 tarifesinden faydalandığınız süre boyunca;

  • O Ses Türkiye Paketi,
  • Selfy O Ses Türkiye Paketi,
  • Survivor Paketi ve
  • Selfy Survivor Paketinden de yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Yüklediğiniz minimum 20 TL ile bu kampanya sayesinde en az 330 dakika konuşma fırsatı kazanıyorsunuz. Bu SMS veya interneti telefonlarından pek kullanmayanlar ve fazla yüklemeyle dakika paketi yapmak istemeyenler için en iyi tarife olarak karşınıza çıkacaktır.