Türk Telekom S.E.Ç. Emekli 250 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom birçok avantajı ile hat sahiplerine birçok imkân sağlamaktadırlar. Oluşturmuş olduğu paketler ve avantajlar 7’sinden 70’ine birçok insanın uygun fiyatlarda iletişim ihtiyacını sağlamaktadır. Bu paketlerden biri de S.E.Ç. Emekli 250 Paketidir. Bu paket hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki paragraflarda ifade edilecektir:

S.E.Ç. Emekli 250 Paketinin Özellikleri Nelerdir?

  • Aylık her yöne 250 dakika paketin sunduğu imkânlardan olmak ile beraber bu paket sadece 15 Türk Lirası yerine Türk Telekom’un gerçekleştirmiş olduğu indirimle sadece 12 Türk Lirasıdır.

Bu paketten yararlanabilecek olanlar ise telefonu sadece birilerini aramak için kullanan yani sadece ihtiyaç zamanlarında telefon gereksinimi duyan emekli büyükler için hazırlanmış bu paketi Türk Telekom’un faturasız mobil tarifelerine yeni gelmiş olan emekli bireyler içindir.

Her yöne 250 dakika içeren bu paket telefonu pek fazla kullanmayan bireyler için büyüklerimiz için oldukça avantajlı bir pakettir.

Pakete nasıl başvurulabileceğini aşağıdaki paragrafta ifade edelim:

S.E.Ç. Emekli 250 Paketine Nasıl Üye Olunabilir/ Nasıl Yararlanılabilir?

  • Bu paketin uygulamış olduğu şartlara uyan bireyler bu paketten faydalanmak istiyorlar ise yapmaları gereken şey oldukça basittir. Yapmaları gereken tek şey:

5555’e EMEKLI250 yazıp yollamaktır.

S.E.Ç Emekli paketi ifade ettiğimiz gibi özellikle emekli bireyler için büyük avantaj sağlamaktadır. Bireylerin ceplerinden fazla para çıkmadan sevdikleri ile rahatça konuşabilecekleri bu paket Türk Telekom tarafından emeklilere sunulmuş büyük bir avantajdır.

Bu paketten yararlanmak isteyenler ifade ettiğimiz üzere yukarıdaki yolu kullanarak başvurabilirler.