Türk Telekom Online TL Yükleme 4 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

2018 yılının temmuz 26’sına dek geçerli olan ve hemen herkesin en gözde kampanyalarından biri olan 4 gigabayt internet kampanyamızla Türk Telekom operatörünü tercih edenleri mutlu etmeyi yine başardık.

İsterseniz mobil uygulamalar üzerinden isterseniz de kredi veya banka kartıyla 35 TL yahut üzerinde yükleme yaparak bir ay geçerli olan yurtiçinde kullanılabilecek 4 gigabayt internetin sahibi olabilirsiniz. Tabi bunun için online yüklemenizi ilk kez yapıyor olmanız gerekmektedir.

4 Gigabayt İnternet Kampanyamıza Dahil Olmak İsteyenler!

  • 4 GB kampanyasına katılmak isteyenler! Kampanyadan faydalanabilmek için yükleme yapmış ancak henüz bilgilendirme mesajı almamışsanız hemen kampanyadan yararlanmaya başlamayın ve bilgilendirme mesajını bekleyin, aksi halde aşım yaşayabilirsiniz.
  • Bilgilendirme mesajı ile kampanyadan yararlanmanız gerektiği gibi kampanya sona erdiğinde yahut kullanım hakkınız olan 4 gigabaytı tamamı ile kullandığınızda internete dair başka bir kampanyaya dahil değilseniz yine aşım yaşayabilirsiniz.
  • 35 TL yüklemenizde size verdiğimiz hediyeler için hiçbir şekilde ücret düşmemekteyiz.
  • 1000 TL’nin hatlara yüklenebilecek maksimum düzeydeki ücret olması kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu miktarın altında TL’lere sahip olmasını gerektirmektedir. Zira hattına tanımlanmış 1000 TL’si olanlar halihazırda maksimum düzeyde oldukları için herhangi başka bir yüklemede kampanyaya katılmaları mümkün olmamaktadır. Dolayısı ile hattında maksimum 950 TL olanların gerekli yüklemeyi yaptıktan sonra kampanyadan yararlanabileceklerini söyleyebiliriz.
  • Kampanyaya dair ayrıntıları faturasız kampanyalarda yer alan online yükleme kampanyasından yahut müşteri hizmetlerinden öğrenmeniz mümkündür.