Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

turk telekom numara tasima islemleri

Türk Telekom hat taşıma kampanyaları, numarasını Türk Telekom’a taşımak isteyen diğer operatör kullanıcılarına sunulmaktadır. Türk Telekom numara taşıma şartı ile yeni kullanıcılara daha uygun bir fiyata sunabilmektedir. Ayrıca yeni Türk Telekom müşterilerine özel paketler de sunulmaktadır.

Türk Telekom Numara Taşıma Faturalı En Uygun Tarifeler

Türk Telekom numara taşıma en avantajlı tarifeler, “Efsane Tarifeler” seçeneği ile sunmaktadır. Türk Telekom müşterisi olmayan ve Türk Telekom faturalı hatta numarasını taşıyan kimselere sunulan efsane tarife seçenekleri şu şekildedir:

 • 8 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma süresi ve her yöne 1000 SMS, 29 TL karşılığında sunulmaktadır.
 • 12 GB internet, her yöne 1000 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma süresi, aylık 35 TL karşılığında sunulmaktadır.
 • 20 GB internet, her yöne 1000 SMS ve 1000 dakika, 45 TL karşılığında sunulmaktadır.

Ayrıca Türk Telekom ev internet paketlerini yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Numara Taşıma Selfy Tarifeleri

Türk Telekom hat taşıma Selfy kampanyaları numarasını Türk Telekom’a yeni taşıyan kimselerin tercih edebileceği seçeneklerden bir diğeridir. Türk Telekom numara taşıma kapsamında sunulan Selfy kampanyaları ise şu şekildedir:

 • Selfy Sosyal Small Tarifesi: Türk Telekom 49 TL karşılığında 7 GB internet, 5000 SMS ve her yöne 750 dk konuşma imkanı sunmaktadır.
 • Selfy Sosyal Medium Tarifesi: Türk Telekom 55 TL karşılığında 10 GB internet, 500 SMS ve her yöne 750 dakika konuşma süresi imkanı sunmaktadır.
 • Selfy Sosyal Large Tarifesi: Türk Telekom 61 TL karşılığında 13 GB internet, her yöne 500 SMS ve 750 dakika imkanı sunmaktadır.
 • Selfy Sosyal X Large Tarifesi: Türk Telekom 69 TL karşılığında 18 GB internet, her yöne 5000 SMS ve 750 dakika internet imkanı sunmaktadır.
 • Selfy Efsane 10 GB Tarifesi: Türk Telekom 49 TL bedel ile 10 GB internet, her yöne 5000 SMS ve 750 dakika konuşma süresi imkanı sunmaktadır.

Türk Telekom Numara Taşıma Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom hat taşıma aşmayan tarifeler kapsamında da Türk Telekom numara taşıma kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanya ise şu şekildedir:

 • Aşmayan 4 GB Tarifesi: 33 TL karşılığında 4 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma süresi ve 1000 SMS verilmektedir.
 • Aşmayan 6 GB İnternet Tarifesi: 38 TL karşılığında 6 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma süresi ve her yöne 1000 SMS verilmektedir.

Türk Telekom Hat Taşıma En Uygun Prime Tarifeleri

Türk Telekom numara taşıma en avantajlı prime tarifeleri şu şekildedir:

 • Prime Eksper: 69 TL karşılığında 20 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma süresi ve 1000 SMS imkanı sunmaktadır.
 • Prime Ekstra 10 GB Tarifesi: 55 TL karşılığında 10 GB internet, her yöne sınırsız SMS ve her yöne 2000 dakika konuşma süresi verilmektedir.

Türk Telekom Prime tarifelerini seçen yeni Türk Telekom müşterilerine ilk 3 aya özel 30 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom Muud ile 1 GB internet kampanyasına da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Hat Taşıma İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Türk Telekom numara taşıma için gerekli belgeler, Türk Telekom şubesine hat taşıma işlemi için gidildiğinde talep edilecek belgelerdir. Türk Telekom’a numarasını taşımak isteyen hat sahiplerinden istenen belge T.C. kimlik kartlarıdır. Hat sahibi Türk Telekom mağazalarına giderek kimlik kartı ile bu talebini ilettikten sonra kimlik kartının fotokopisi çekilmektedir ve hat sahibinin bu belgenin altına imza atılması istenmektedir. Türk Telekom numara taşıma işlemi yapmak isteyen kimseler, Türk Telekom mağazalarına hat taşıma talebinde bulunabilecekleri gibi Türk Telekom internet sayfası üzerinden de hat taşıma işlemi için online başvuru talebinde bulunabilmektedir.