Türk Telekom Muud ile 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom herkesin moduna göre özgürce müzik dinleyebileceği Muud uygulamasını abonelere sunuyor. Muud uygulamasını indiren aboneler, 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet almaya hak kazanıyor. Üstelik Muud uygulamasını indirenler, ilk ay ücretsiz olarak milyonlarca şarkıyı dinleyebiliyor. Uygulama,

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Ocak 2019 tarihinde sona erecek.

Muud Nedir?

Muud uygulaması, yerli ve yabancı milyonlarca şarkının her an sınırsız şekilde dinlenebildiği Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformudur. Türk Telekom tarafından hazırlanan Muud uygulaması ile yerli, yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilirsiniz.

Size özel olarak hazırlanan müzik listeleri ile en sevdiğiniz sanatçıları doyasıya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile müzikleri paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklere kolayca erişim, en favori şarkılarınız ile kendi müzik listelerinizi oluşturmanız da Muud ile mümkündür.

Muud uygulamasını kullanmak için, Türk Telekom müşterisi olma şartı aranmaz. Herkes Muud uygulamasını Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek kullanabilir.

Muud Uygulaması Özellikleri

  • Çevrimdışı dinle: İnternet olmadan da istenilen yerde müzik keyfi yaşanabilir
  • Daha yüksek ses kalitesi: En sevilen şarkılar, HD kalitede dinlenebilir
  • Dilediğini indir: Yerli milyonlarca şarkı cep telefonuna indirilebilir ve telefondan, tabletten bilgisayardan dinlenebilir
  • Sınırsız dinle: Yerli, yabancı milyonlarca şarkı Muud ile dinlenebilir
  • Sınırsız şarkı atlama: Premium üyelik ile radyolarda şarkılar sınırsız atlanabilir

Muud aboneliği için ödeme işlemi; aktivasyon kodu, mobil ödeme ve kredi kartı seçenekleri kullanılarak yapılabilir.

Muud ile 1 GB İnternet Kampanyası

Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya sadece Türk Telekom aboneleri katılabilirler. Muud uygulaması indirildikten sonra, abonelerin tarifelerine ek olarak 1 hafta kullanım süresi olan 1 GB hediye internet otomatik olarak tanımlanır. Muud uygulamasını ilk defa kullanan aboneler için, ilk ay uygulama kullanımı da ücretsizdir.

Türk Telekom Muud Üyelik Paketleri

Türk Telekom Muud uygulamasında ilk ay kullanım, ücretsizdir. Muud Premium üyeliği başlatan aboneler, milyonlarca şarkıyı HD kalitede dinleyebilir ve internetin olmadığı zamanlarda da sınırsız müzik dinlemeni keyfini çıkartabilirler. 1 ay ücretsiz kullanım sonrasında ilk 6 ay boyunca aylık abonelik ücreti 4,99 TL’dir. Sonraki aylarda paket, 9.99 TL üzerinden ücretlendirilir.