Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası

turk telekom kurumsal musteri hizmetleri iletisim bilgileri

Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden ister kurumsal isterseniz de bireysel taleplerinizi firmaya bildirerek:

 • Fatura sorgulama,
 • Kampanya ve tarife detayları,
 • Faturalı/faturasız hat işlemleri,
 • İstek, şikâyet ve öneri,
 • Ek paket işlemleri vb.

Farklı birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Dijital hizmetler arasında yer alan online hizmet kanalları sayesinde Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmadan e – posta veya online hizmet ekranı ile taleplerinizi Türk Telekom’a bildirmeniz mümkündür.

Kurumsal çağrı merkezinin yanı sıra kurumsal online işlemler sayfası üzerinden Türk Telekom hizmetleri hakkında yaşadığınız sorunlar için destek alabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için sağladığı müşteri desteği Türk Telekom’un dijital iletişim hizmetlerini geliştirmesine neden olmuştur. Türk Telekom kurumsal müşteri hizmetleri üzerinden işyerinize ait veya işyerinizde kullandığınız tüm tarife ve paketler için destek alabilirsiniz.

Türk Telekom faturasız tarifeleri de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası

Türk Telekom mobil veya çağrı merkezi numaraları üzerinden güncel tarife ve kampanya detaylarını görüntüleyebileceğiniz gibi fatura ödeme, destek alma veya diğer pek çok sorun için canlı destek alabilirsiniz. Türk Telekom tarafından kurumsal ve bireysel müşterileri için farklı çağrı merkezi numaraları belirlenmiştir. Türk Telekom firmasına iletmek istediğiniz tüm talepleriniz için:

 • Türk Telekom Bireysel Çağrı Merkezi: 444 1 444
 • Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi: 444 5 444

Numaraları üzerinden her konuda işlem gerçekleştirebilirsiniz. Aynı müşteri hizmetleri numaraları üzerinden çeşitli kurumsal hizmetler için ön başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet aboneliği, ev telefonu abonelikleri, ön başvuru ve tarife sorgulama vb. işlemler için ücretsiz hatları kullanabilirsiniz.

Bireysel/kurumsal çağrı merkezi numaralarını kullanarak gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler için online veya sesli yanıt sistemlerini kullanabilirsiniz. Her konuda çağrı merkezi numaralarını arayarak detaylı hizmet alabilirsiniz. Türk Telekom Mobil Uygulaması kullanıcıları için benzer işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirmeniz mümkündür.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri ile kurumsal veya bireysel müşterilerin uzun süre sesli yanıt menüsünde beklemek zorunda kalmadan müşteri temsilcisi ile görüşmesi mümkündür. Kurumsal veya bireysel çağrı merkezi numaralarını aradıktan sonra 444 1 444 veya 444 5 444 müşteri hizmetleri numarası üzerinden:

 • Çağrı merkezi ana menüde sırsıyla; 2 – 1 – 0 numaraları tuşlanır,
 • 444 1 500 çağrı merkezinde ise sırasıyla; 6 – 0 tuşlanır.

Vakit kaybetmeden müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeye başlamanız mümkündür. Hemen hemen tüm kurumsal firmaların çağrı merkezilerinin işlem sırası farklıdır. Bu nedenle müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemleri sadece Türk Telekom müşteri hizmetleri için geçerli olur.

Çoğu işlemi müşteri temsilcisine bağlanmak zorunda kalamadan gerçekleştirmeniz de mümkündür. Bu yüzden ana menü üzerinde yer alan işlem kanallarını takip ederek yapmak istediğiniz işlemin detaylarını öğrenebilir ve kısa sürede tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom numara taşıma kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemler Yapılır?

Türk Telekom çağrı merkezi üzerinden Türk Telekom müşterileri için birçok farklı işlemi yapmaları sağlanmıştır. Kısa sürede müşteri talep ve şikâyetlerinin çözüme kavuşturulması için sunulan hizmetler kapsamında:

 • Fatura işlemleri,
 • Hat işlemleri,
 • Ödeme işlemleri,
 • Servis işlemleri,
 • Paket, tarife ve kampanya işlemleri vb.

Farklı hizmetler sağlanır. Tüm işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirerek hem kurumsal hem de bireysel hatlarınız için farklı tür yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler hukuki açıdan bağlayıcıdır. Bu nedenle Türk Telekom kurumsal müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapacağınız tüm işlemler resmi işlem olarak değerlendirilir. Türk Telekom çağrı merkezi üzerinden veya online işlem kanallarından destek alabilirsiniz.