Türk Telekom Kat Kat İnternet Fırsatları Nasıl Yapılır? 2017

İletişim alanında en iyi hizmetleri sunmakta olan Türk Telekom firması, internet fırsatları içinde çeşitli kampanyalar sunmaktadır.

GSM alanında yeni hizmet vermeye başlayan bu şirket, günümüzde giderek artmakta olan internet kullanımı içinde farklı kampanya paketlerini müşterilerine sunmaktadır. Bahsedilen internet kampanyalarından birisi olan kat kat paketleri sayesinde, konuşma ve SMS hakları bitmiş olsa bile uygun fiyattan ek paketler alınabilmektedir. Çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılan SMS ve konuşma dakikaları, ay sonu gelmeden bitebilmektedir. Bahsedilmiş olan bu paket sayesinde zor durumda kalmaktan kurtulabilir ve uygun fiyatlar ile yeni paket sahibi olabilirsiniz.

Kat Kat Paketine Başvuru Nasıl Yapılır?

  • Türk Telekom mağazası ve müşteri hizmetlerine telefon ederek başvuru yapabilirsiniz.
  • İnternet sitesi üzerinden de kolay şekilde başvuru talebinde bulunabilirsiniz.
  • Dakika paketi için KAT SES, SMS için ise KAT SMS yazarak, 5555 numaralı telefona ücretsiz mesaj göndererek, başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Bu pakete katılabilmek için herhangi bir madde bulunmamaktadır. Dileyen tüm aboneler bu paketten kolay şekilde yararlanabilmektedir.
  • Paketiniz bittiği andan itibaren, aynı ücretlendirme üzerinden paketi yeniden satın alabilirsiniz.

Paketteki kalan kullanım miktarını, KALAN yazarak 5555 numaralı telefona göndererek öğrenebilirsiniz. Her yöne 100 dakika için günde 5 TL ücret ödeyerek, 30 gün boyunca konuşabilirsiniz. Her yöne 25 SMS paketi için ise, 2,5 TL ödeyerek her yöne mesajlaşabilirsiniz.