Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri

turk telekom hediye internet nereden yapilir

Türk Telekom operatörünüz ile armağan olarak internet paketi imkânı sizlere bulunmaktadır. Türk Telekom bedava internet paketlerinden yararlanmak için öncelikle Türk Telekom operatörü abonesi olmanız gerekmektedir. Türk Telekom’un düzenlediği kampanyalardan birisi olan 10 GB bedava internet kampanyasından internet paketi kazanmak için 5555’e “GIGA” yazarak SMS göndermeniz gerekmektedir. Hattınıza internet tanımlanacaktır ve haftanın 2 günü bedava olarak internet kullanabileceksiniz.

Türk Telekom Selfy İle Bedava İnternet

Türk Telekom ile Self internet kampanyası ile faturasız hat kullanıcıları Selfy’li olduktan sonra kampanyaya dâhil olurlar. Öncelikle 30 TL ve üzeri TL yükleyerek ilk adımı atmanız gerekmektedir. Daha sonra 4545’e “MOR HEDİYE” yazarak göndermeniz üzere bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom ek paket nasıl alınır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB İnternet

Türk Telekom ile 1 GB hediye internet kampanyası ise resmi internet sitesi üzerinden 15 TL ve üzeri TL yüklemelerinizde haftalık 1 GB internet kullanmak için şansa sahip olabilirsiniz. Türk Telekom 1 GB bedava internet kampanyasından tüm bireysel hat kullanan abone bireyler yararlanabilmektedir.  Bu kampanya haricinde HEDİYE İNTERNET yazarak 5555’e SMS yolladığınız da 1 GB internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bu kampanya için 50 TL ve üzeri TL yüklemesinde bulunmanız gerekmektedir.  Mesaj göndermenizden hemen sonra 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Numaranı Taşı Kampanyası

Türk Telekom ile numaranı taşı 500 MB bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom dışındaki operatörlerden numarasını taşıyan bireylere, ilk kullanım kapsamında tek seferlik olarak 500 MB bedava internet kullanıcıların hatlarına tanımlanmaktadır. Bu kampanya için yalnızca hattınızı taşımanız yeterlidir.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet

Türk Telekom ile bedava internet imkânı 100 GB hediyesiyle mümkündür. Birçok kampanya seçenekleri ile kullanıcılarına seçenekler sunan Türk Telekom, ev interneti alan tüm kullanıcılara 100 GB bedava internet vermektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom operatörünün Sil Süpür adlı kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom Sil Süpür ile ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Sil Süpür’den yararlanmak için:

  • Türk Telekom uygulamasını indirmeniz ve uygulamaya kullanıcı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.
  • Sil Süpür oyununu yüklemelisiniz
  • Oyunu oynayıp kazandığınız zaman bedava internet şansına sahip olacaksınız.

Ayrıca hediye internet kazandıran Sil Süpür,  her perşembe sabah saat 08:00’de yenilenmektedir. Faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava internetten yararlanabilmektedir.

Türk Telekom E-Fatura İle Hediye İnternet

Türk Telekom hediye internet, faturalarını e-fatura yapan bireylere vermektedir. E-fatura yapmanız durumunda 1GB ücretsiz hediye internet kazanabiliyorsunuz. İnternet faturanızı SMS üzerinden ve e-mail üzerinden takip etmeniz mümkündür. Türk Telekom’dan internet kazanmak için SMS bölümünüze 1 GB e-mail adresinizi yazıp 3008’e gönderin. Yalnızca bir kez kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom cihaz kampanyalarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya İle Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya kampanyası ile kadın müşteriler için her yöne 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzerindeki TL yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye internet imkânı sağlamaktadır.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından olan 4.5G kampanyası, 4.5G hat sahibi olanlar için bir ayrıcalıktır. Kullandığınız sim kartınızı ücretsiz bir şekilde Türk Telekom şubelerinden birinde değiştirerek 30 gün geçerli 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanya için ilgili bayilere giderek kartınızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirerek telefonunuzun SMS bölümüne 4.5G SIM yazarak 5555’e gönderdiğinizde bedava internet adımınız gerçekleşmektedir.