Türk Telekom Genç Paketleri ve Özellikleri

turk telekom genc paketleri fiyatlari

Türk Telekom operatörü kullanmakta olan gençler için sunulan paketler; 4 GB, 7 GB, 9 GB internet seçeneklerini sunmaktadır. İnternet içeriklerine ek olarak 750 dakika konuşma kampanyası ve 1000 sms kullanım olanağı bulunmaktadır.

Türk Telekom genç paketleri, Bonkör paketler kapsamında değerlendirilmekte olup 26 yaşın altındaki genç Türk Telekom müşterilerine yönelik sunulan bir hizmet olarak bilinmektedir. Türk Telekom genç müşterilerinin kullandığı paketler şöyle sıralanmaktadır:

 • Bonkör 4 GB Paketi
 • Bonkör 7 GB Paketi
 • Bonkör 9 GB Paketi

Bonkör paketler kapsamında değerlendirilmekte olan hizmetler, Türk Telekom genç müşterilerine yönelik olmakla beraber, faturasız hat müşterilerinin kullanımı için sunulmaktadır.

Türk Telekom kamu tarifeleri ve avantajlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hat Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom faturalı hat olanakları, yüksek limitli internet olanakları sunmakta ve buna ek olarak konuşma ve mesajlaşma paketleri de barındırmaktadır. Türk Telekom bünyesinde faturalı hatlar üzerinden sunulan hizmetler şöyle sıralanmaktadır:

 • 8 GB internet tarifesi, 29 TL karşılığında
 • 12 GB internet tarifesi; 35 TL karşılığında
 • 20 GB internet tarifesi; 45 TL karşılığında

Türk Telekom faturalı hatlarına yönelik sunulan bu hizmetler internet kullanımlarına ek olarak, 1000 dakika sınırsız konuşma ve 1000 sms fırsatı da sunmaktadır. Bu sebeple iş yeri hatlarında da tercih edildiği bilinmektedir.

Türk Telekom genç paketleri kapsamında gençlerin ihtiyacına yönelik hizmetler sunulmaktadır. Faturalı hat ya da faturasız hat tercihinin yapılmasının ardından ek kampanyalardan da yararlanılabilmektedir.

Faturasız Hatlar İçin TL Yüklemesi Basamakları

Türk Telekom müşterileri, faturasız hatlarına TL yüklemek istediklerinde, şu basamakları izlemektedirler:

 • TL yüklemesini mobil uygulama üzerinden yapmak isteyenler için akıllı cihazlarda ilgili uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Uygulama kullanmayan müşteriler web sitesi üzerinden de yükleme yapabilmektedirler.
 • İşlem yapılmak istenen sistem üzerinden TL yükleme sekmesinin seçilmesi gerekmektedir. Bu sekme seçildikten sonra ödeme ekranına yönlendirme yapılmaktadır.
 • Ödeme ekranı üzerinden banka kartı ya da kredi kartı bilgileri girilmesi ile yükleme sağlanmaktadır. Fakat yüklemenin güvenli bir biçimde yapılması için kayıtlı telefon numarasına gelen onay mesajının girilmesi gerekmektedir.
 • İnternet işlemlerini tercih etmeyen müşteriler için TL yüklemeleri anlaşmalı iş yerlerinden ya da şubelerden de yükleme yapılabilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile Sunulan Hizmetler

Türk Telekom müşterilerine hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri, 444 1 444 numaralı hat üzerinden çalışmaktadır. Bu numara üzerinden 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkün olmaktadır.

Müşteri hizmetleri kapsamında faturalı ya da faturasız hatta yönelik pek çok işlem yapılabilmektedir. Bu işlemler içerisinde hat açma, hat kapatma ya da bakiye sorgulama gibi işlemler yapılabilmektedir.

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanları tarafından Türk Telekom avantajlı tarifelerine yönelik bilgilendirme de alınabilmektedir. Bu doğrultuda müşteri için en uygun olan tarife belirlenmekte ve seçim yapılmaktadır.

Türk Telekom öğrenci paketlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyalarında Prime Avantajları

Türk Telekom prime kullanan müşteriler, hem internet kullanımı hem de dakika ve mesajlaşma kullanımları için avantajlardan yararlanmaktadırlar. Prime müşteri olmak isteyenlerin faturalı hat seçimlerinde bu durumu belirtmeleri gerekmektedir.

Türk Telekom genç paketleri gibi prime fırsatlar içerisinde de sunulan avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • 10 GB kullanımlarına kadar olan internet hizmetleri sunulmaktadır.
 • 49 TL karşılığında bu paketlerden yararlanmak mümkün olmaktadır.
 • 10 GB üzerinde internet kullanımlarına ihtiyaç duyanlar da bu paketlerden yararlanabilmektedirler.
 • 1000 Dakika ve 1000 sms kullanımı bu paket içerisinde sunulan ücret standardında verilmektedir.