Türk Telekom Galaxy 1500 – 2GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

GSM operatörleri gün geçtikçe çok daha cazip seçeneklerin olduğu kampanyalar düzenliyor. Türk Telekom’un düzenlediği Türk Telekom Galaxy 1500- 2GB Bedava İnternet kampanyası, müşterilere oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Bu kasmamda kampanyaya dahil olan fırsatlar şu şekilde sıralanabiliyor:

  • Her yöne 1500 dakika
  • Her yöne 1500 SMS
  • 2 GB internet

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Söz konusu kampanyaya dahil olmak ise neredeyse bedavaya gelmektedir. Kısa zamanda kullanıcıların favorisi olmaya aday olan kampanya sayesinde Türk Telekom müşterileri oldukça önemli bir avantaja sahip oluyor.

Türk Telekom Galaxy 1500 Kampanyasına Katılım Şartları

Galaxy 1500 kampanyasına katılmak oldukça kolaydır. Bu bağlamda kampanyaya dahil olmak için Türk Telekom’un bayiliklerini ziyaret ederek birebir başvuruda bulunmak yeterli olmaktadır. Bu noktada müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet üzerinden tarife değişikliği yaparak da kampanyaya dahil olmak mümkün olmaktadır. Kampanyaya dahil olmak için herhangi bir katılım şartı ise bulunmamaktadır.

Galaxy 1500 Kampanyasının İçeriğinde Neler Var?

Türk Telekom Galaxy 1500 kampanyasının içeriği oldukça dolu bir kampanyadadır. Kampanya kapsamında her yöne 1500 dakikalık konuşma süresi, her yöne 1500 SMS ve 2Gb internet kullanıcılara paket olarak verilmektedir. Bu noktada müşterilerin 12 aylık bir kontrat yaparak ve ayda 43 TL ödemek suretiyle kampanyaya dahil olması söz konusu olmaktadır. Bu noktada Galaxy 1500 kampanyası Türk Telekom kullanıcılarına aynı pakette hem internet hem konuşma süresi hem de SMS seçeneği sunmaktadır.