Türk Telekom Faturasız Tarifeler ve Özellikleri

turk telekom faturasiz tarife avantaji

Türk Telekom faturasız tarifeler bol dakika ve bol internetli paketler içerdiğinden, kullanıcılar doyasıya konuşmanın ve internette sörf yapmanın keyfini çıkarırlar! Üçlü paketler, mis paketler ve internet paketleri başta olmak üzere, kullandığınız veri türüne özel olarak düzenlenmiş tarifelerden faydalanabilirsiniz. İlinize özel bonkör paketler sayesinde bulunduğunuz ile göre bile kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bir tarifeden memnun kalmadınız mı? Hiç sorun değil. Dilediğiniz zaman tarifenizi iptal ederek, seçeceğiniz diğer tarifeye geçiş yapabilirsiniz!

Türk Telekom faturalı tarife avantajlarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’dan İlinize Özel Bonkör Faturasız Tarifeler

Türk Telekom’dan ile özel bonkör faturasız tarifeler sayesinde cepten 4 GB, 7 GB ve 9 GB internet paketlerinden faydalanabileceksiniz. Bununla da bitmedi, her yöne geçerli 750 Dk, 1000 SMS kullanım hakkı da sizi bekliyor. Bu bonkör tarifeye geçiş yapmak için Türk Telekom ofis bayilerine başvurmanız yeterli olacak. Böylece bol bol konuşmaya, bol internete doyarsınız!

Türk Telekom’dan İlinize Özel Bonkör Faturasız Tarifelere Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Türk Telekom’dan ile özel bonkör faturasız tarifelere başvuru yapmak için illa Türk Telekom bayilerine gitmeniz gerekmiyor. Bulunduğunuz yerden de her türlü faturasız tarifelere başvuru yapabileceksiniz. Bunun için telefonlarınızın SMS kısmına gelin. Ardından büyük harflerle Bonkör yazın. Boşluk bıraktıktan sonra kaç GB internet paketini tercih ettiğiniz rakam artı GB şeklinde yazın. Hazırladığınız mesajı 5555’e gönderin. Paketin tadını çıkarmaya başlayın.

Türk Telekom’dan Faturasız Tarifelere Özel Üçlü Paketler

Türk Telekom faturasız tarife kullanıcıları için özel üçlü paketler sayesinde internet, dakika ve SMS üçlüsünü aynı anda uygun fiyata kazanmış olacaksınız. Seçenek yaparken daha çok bir ay içinde hangi harcamayı yaptığınızı tespit etmeniz önerilir. Eğer telefonda uzun süre konuşan biriyseniz, seçeceğiniz tarifede dakikaların fazla olması işinize yarar. Eğer konuşmadan çok internet kullanmayı seviyorsanız, internet GB’ı yüksek olan paketlerden bir tanesini tercih etmek sizin için avantajlı olur.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler Özel Mobilist 5 GB Paketi

Türk Telekom’dan faturasız tarife kullanıcıları için özel Mobilist 5 GB paketi ile uygun fiyata hem SMS, hem DK hem de GB sahibi olmaya ne dersiniz? Bu pakete kayıt olmak için Türk Telekom mobil online işlemleri kullanabilirsiniz. Bunun için telefonlarınıza önde mobil uygulamayı indirin. Uygulama hem Google Play hem App Store üzerinden bulunabilir. Dilerseniz size en yakın Türk Telekom şubesini ziyaret ederek de kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı tarifeler ve özelliklerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler Özel Bal Portföy Paketi

Türk Telekom’dan faturasız tarife kullanıcıları için özel Bal portföy paketi ile yapacağınız kullanımlara göre özel bir seçenek belirleyebilirsiniz. Bu paketlerin içinde bazılarında yüksek GB, bazılarında yüksek SMS ya da Dk bulunmaktadır. Örneğin Bal 100 paketinde:

  • Cepten 100 MB internet,
  • Her yöne 100 DK konuşma,
  • Her yöne 100 SMS geçerlidir.

Faturasız bal gibi paketler sayesinde tek bir paket sahibi olursunuz ve bu paketle hem konuşur, hem mesajlaşır hem de internette dilediğiniz uygulamada rahat rahat gezinirsiniz. Hayat bal paketi kullananlar için ballıdır.

Bal portföy paketlerine başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızın SMS’ini kullanabilirisiniz. Mesaj kısmına geldikten sonra BAL 100 yazın.Ardından mesajı 5555’e gönderin. Bal’dan sonra gelen sayı, sizin bal portföy arasından talep ettiğiniz paket için konulur. Bal portföyü arasından başka bir pakete başvuru yapmak isterseniz, ona göre bir sayı belirlemeniz gerekmektedir.

Türk Telekom faturasız tarifelerden yararlandığınız zaman, ceza hakkından önce çıkış yapmanız halinde paketi terk ettiğiniz için ceza ödemezsiniz.