Türk Telekom Faturalıya Geçiş – Özel Bedava internet

Sektörde yeni hizmet vermeye başlamış olmamıza rağmen, gerçekleştirmiş olduğumuz yenilik ve kampanyalar sayesinde çoğu kişi tarafından takdir toplamakta ve kaliteli markalar arasında yer almaktayız.

Sektörde yeni hizmet vermeye başlamış olmamıza rağmen, gerçekleştirmiş olduğumuz yenilik ve kampanyalar sayesinde çoğu kişi tarafından takdir toplamakta ve kaliteli markalar arasında yer almaktayız. Avea altyapısı ile birlikte müşterilerimize çok sayıda yenilik ve paketleri sağlamakta, tüm bunlara bağlı olarak da, abone sayımızı her geçen gün giderek arttırmaktayız. Her yaştan ve he kesimden abonemize hitap edebilmek adına, kimi zaman dakika ve konuşma, kimi zaman ise internet paketi içeriklerini uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Faturalı hatta geçiş yapan abonelerimiz için şu sıralar, taraftar coşturan fırsatları kampanyasını gerçekleştirmekte ve konuşma, mesajlaşma, pek çok farklı sanal ortamda uzun ve güvenli şekilde gezinmeniz için internet paketlerini sunmaktayız.

Faturalı Hatta Geçiş Ve Hediye Alım Aşaması

  • 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Türk Telekom mağazasına giderek başvuru kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Paketten yeni hat almış ve eski numarasını taşımış olan kişiler yararlanabilir.
  • Paketi iptal etmek için Türk Telekom mağazasını ziyaret edebilir ya da 444 1 444 numarasını arayabilirsiniz.

Faturalı Hatta Geçiş Paketinin Özellikleri

3GB paketi, 12 aylık sözü vererek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB interneti, 19 TL üzerinden satın alabilirsiniz. 7 GB’lik paketi ise, 29 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 7 GB internet ve 1000 SMS içeriğini elde edebilirsiniz. Paketinizdeki kullanım hakkı bittiğinde bilgilendirme mesajı alır ve *120# tuşuna basarak ek paketlere ulaşabilirsiniz. SOZ yazıp 5555’e kısa mesaj atarak, 12 aylık taahhüt sağlayabilirsiniz.