Türk Telekom Faturalı Tarife Avantajları

turk telekom faturali tarifeler fiyatlari

Türk Telekom faturalı tarifeler aracılığı ile siz de kendi ihtiyaçlarınız için birebir uygun tarifelerden satın alabilir, bunu yaparken sayısız hediye ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom’da bol bol internet, SMS, konuşma hakkı var avantajlar var! Faydalanabileceğiniz kampanyalar sayesinde hem az para öder hem de tariflerin faydasından sonuna kadar faydalanmış olursunuz. Paket tercihini yaparken kendinizi ne kadar iyi tanırsanız o kadar iyi olur. Eğer internet kullanmayı seven biriyseniz, internet paketlerini kullanmanız yerinde olur. Yok ben telefonda konuşmayı severim diyorsanız da konuşma paketleri size göre!

Ayrıca Türk Telekom faturalı tarifeler ve özelliklerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Tarifelerden Bana Neler Var?

Türk Telekom faturalı tarifelerden geçerli kampanyalardan bazıları arasında:

 • Aile tarifeleri,
 • Efsane tarifeler,
 • Selfy tarifeleri,
 • Fırsat Web’te tarifeleri,
 • Aşmayan tarifeler,
 • Cihazlı tarifeler,
 • Mesleklere göre avantajlı teklifler yer alır.

Türk Telekom Faturalı Tarife Kullanıcıları için Kamu Çalışanlarına Özel Paketler!

Türk Telekom faturalı tarife kullanıcıları için kamu çalışanlarına özel paketler aracılığı ile mesleğinize uygun tercih yapmaya ne dersiniz? Süper avantajlı teklifler ile pişman olmayacaksınız. Paket dahilinde kazanacaklarınız arasında:

 • Her yöne bin DK konuşma,
 • Her yöne bin SMS mesajlaşma,
 • 4 GB’tan 10 GB’a kadar cepten internet,
 • Türk Telekom mobil hat sahipleri ile sınırsız konuşma yer alır.

Bu fırsattan faydalanmak isteyen faturalı tarife kullanıcıları ayrıca ücretsiz Whatsapp avantajından da faydalanacaklardır. Fırsattan faydalanmak isteyen kişilerin kamu çalışanı olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Faturalı Tarife Kullanıcıları için Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığında Çalışan Kişilere Özel Paketler

Türk Telekom faturalı tarife kullanıcıları için enerji ve tabi kaynaklar bakanlığında çalışanlara özel paketler sayesinde Türk Telekom’un avantajlarından faydalanırsınız. Dilerseniz 6 GB olan, dilerseniz de 10 GB olan tarifeden faydalanabilirsiniz. Paket kapsamından faydalanmak isteyen kullanıcıların kurum kimliklerini Türk Telekom’a beyan etmeleri gerekmektedir. Kurum çalışanı olmayan kişiler için ise referans sistemi aracılığı ile faydalanmaları mümkün olur. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nda çalışan bir kişi, en çok 3 kişiye referans olabilir. Eğer referans olunan kişi daha önceden kampanyadan faydalanmış ise, kişinin bir kere daha kampanyadan faydalanması mümkün olmaz.

Türk Telekom kredi kartıyla TL yükleme bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Tarife Kullanıcıları için Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığında Çalışan Kişilere Özel Paketler Kullanım Detayları Nelerdir?

Türk Telekom faturalı tarife kullanıcıları için enerji ve tabi kaynaklar bakanlığında çalışanlara özel paketlerde kullanım detayları abone olunan pakete göre değişiklik gösterebilir. Dakikalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife içinde sınırsız dk, yurt içi olmak koşulu ile sağlanmaktadır. Tarife kapsamında kişiler her yöne bin 200 dkdan faydalanmış olurlar. Eğer tarifeniz kapsamında kullandığınız paket size yeterli gelmezse, ek paket satın alabilirsiniz. Ek paketler hakkında daha fazla bilgi almak için telefonlarınızdan yıldız 120 kareyi tuşlayın. İnternet apn üzerinden yapılacak olan kullanımların tümü veri kullanım hizmetine dahil edilir.

Türk Telekom Faturalı Tarife Kullanıcıları için Akıllı Çocuk Saati Tarifesi

Türk Telekom faturalı tarife kullanıcıları için çocuk saati tarifesi ile çocuk cihazına sahip olabilir, ayrıca harika bir tarife edinebilirsiniz! Tarife kapsamında hatta her yöne konuşma 250 DK’dır. Ayrıca 250 SMS her yöne mesajlaşma ve toplam cepten 250 MB internette faydalanırsınız. Bahsi geçen faturalı tarifeden faydalanmak için mutlaka akıllı çocuk cihazını da satın alıyor olmanız gerekir. Çünkü tarife cihazlı bir pakettir. Çocuklarınız için harika bir hediye için Türk Telekom’a!