Türk Telekom E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom, abonelerini kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunmak için kampanyasına davet ediyor. Türk Telekom aboneleri, e-fatura aboneliği başlatarak hem faturalarını e-posta adresi üzerinden kolayca takip edebilir hem de oluşacak israfın önüne geçebilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Türk Telekom tarafından kampanyanın sonlanacağı tarih ile ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Kampanya süresi devam ediyor. Türk Telekom aboneleri tarafından gerekli koşulları yerine getiren aboneler hediye internet imkanından yararlanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyaya katılım için, 1 GB e-mail adresiniz yazılarak 3008’e gönderilmesi gerekir. Örnek olarak; turktelekom@turktelekom.com –> 3008 gibi
 • Türk Telekom E-fatura Hediye 1GB kampanyası kapsamında e-fatura aboneliğini başlatan aboneler, bir hafta boyunca geçerli cepten 1 GB hediye internet kazanırlar.
 • Her Türk Telekom abonesinin sadece bir katılım hakkı bulunur.
 • Mevcut durumda e-fatura abonesi olan Türk Telekom aboneleri, hediye 1 GB internet kampanyasından yararlanamaz.
 • Kampanyada sunulan yurt içi internet kullanım hakkı, başka bir cep telefonu hattının üzerine transfer edilemez.
 • Paket içerisinde abonelere sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti yalnızca internet APN üstünden yapılacak olan kullanımları kapsar. Türk Telekom, internet üzerinden ses iletişimi ve mesajlaşma, doğrudan dosya paylaşımı ve internet paylaşımı programları vb. hizmetlerin tarife kapsamında sunulmuş olan internet kullanım hakkı ile kullanımlarında değişiklik yapabilme hakkını da saklı tutar.
 • Kampanya iptal işlemi gerçekleştirmek isteyen aboneler; IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak iptal işlemi gerçekleştirebilirler.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve data tarifelerinde bulunan Türk Telekom faturalı müşterileri de ilgili kampanyaya kayıt olamaz ve hediye internet imkanından yararlanamaz.
 • Tarife ve paket kapsamı dışında kalan toplam kullanım hakları, INTERNET yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilerek sorgulanabilir. Bu servis kullanımında, internet kulllanım bilgisi için 12 saat öncesine ait bilgiler abone ile paylaşılır.
 • Türk Telekom E-fatura Hediye 1GB kampanyasının geçerli olduğu süre zarfında hattını iptal eden, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren aboneler, numarasını diğer operatöre taşıyan veya kampanya kapsamı dışında bulunan bir tarifeye geçiş yapan aboneler de kampanya kapsamında sunulan hediye internetten yararlanmaya devam edemez.
 • Kampanya kapsamı içerisinde Türk Telekom abonelerine sunulan faydalar sona erdikten sonra, ilgili cep telefonu hattında tanımlı paket ya da hediye kullanım hakkı bulunmuyorsa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır. Mevcut internet aşım kuralları geçerli olur.