Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Bu içeriğe Türk Telekom resmi sayfasında kampanyalar, faturalı kampanya, e-fatura hediye 1 GB kampanyası üzerinden ulaşma imkanına sahipsiniz. Elektronik fatura günümüzde birçok firma tarafından kullanılan bir imkan olmaktadır. Kağıda basılmaması sayesinde kaynakların korunmasını sağlar. Faturalı hattınız için bir hafta geçerli Türk Telekom bedava internet hediyesine sahip olmak mümkündür. E-faturaya geçiş yaptığınız koşulda faturanız önceden belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir. İstediğiniz takdirde bu faturamın çıktısını yazıcıdan alabilirsiniz.

E-Fatura İle 1GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom tarafından sunulan e-fatura kampanyasına geçiş yapılarak 1 GB bedava internet kazanmak için;

  • Sadece bir defaya mahsus hediye kazanılabilir.
  • Kampanyaya kayıt olabilmek için 1GB yazıp boşluk bırakarak aktif e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Mevcut e-fatura aboneleri kampanyaya katılamaz.
  • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL E FATURA 1 GB yazılarak 3008’e SMS gönderilebilir.
  • Hediye internet paketi yurt içinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Bu noktada belirtilen kampanya Türk Telekom resmi sayfasından alınmıştır. Kampanya hakkında resmi bilgiler için faturalı hat kampanyaları kategorisinden giriş yapılarak teyit alınabilir. Belirtilen şartlara sahip olan aboneler işlemlerini yaptıktan sonra kampanya katılım talebinde bulunmuş olurlar. Kampanya katılım SMS’i taraflarına gönderildikten sonra hediye internetlerini direkt olarak kullanmaya başlayabilirler. Taraflarına sunulan hediye internet için herhangi bir ücret ödememek ile birlikte paket süresi dolduktan sonra otomatik olarak iptal olacaktır.