Türk Telekom Büyük Fırsat Paketleri Nasıl Yapılır? 2017

Eğer akıllı telefon kullanıyorsanız en çok duyduğunuz şikâyetlerin başında dakikaların ve internet paketlerinin yetmemesi gelmektedir. Geçmişte bir nebze olsun sorun olan SMS paketlerinin internet uygulamalarıyla tolere edildiği günümüzde konuşma ve özellikle internet noktasında birçok kullanıcı sıkıntı yaşıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket eden Türk Telekom bu konuda oldukça kaliteli ve sıradışı çözümler sunmaya devam ediyor. Size sunmuş olduğumuz son sıradışı çözüm ise büyük fırsat paketi. Bu paket komple fırsatlar sunan dakika SMS ve internet konusunda müşterilerin yüzünü güldürecek olan bir uygulamadır. Böylece bir ay boyunca dakikanız yetmez veya internet paketiniz bittiğinde bu satın alacak olduğunuz fırsat paketi devreye girerek tüm bu üçünü de telafi edip yeniden Kullanıma açacaktır.

Büyük Fırsat Paketine Nasıl Katılabilirsiniz?

Eğer internet dakika ve SMS ihtiyacınız varsa büyük fırsat paketine katılmak için bir Türk Telekom mağazasına gitmek veya müşteri hizmeti ile iletişime geçmek yeterlidir. Türk Telekom bireysel abonesi olan herkesin katılım yapabileceği bu paketler müşteri hizmetleri aracılığıyla dilendiğinde kolaylıkla iptal edilebilmektedir.

Büyük Fırsat Paketleri Nelerdir?

  • 27 lira ödeyerek 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1000 dakika 1000 SMS ve tam 2 GB internet sahibi olabilirsiniz.
  • Eğer internette biraz daha fazla bir limit arıyorsanız 4 GB’lik tarife size uygun olacaktır. 4 GB internetin yanında yine 1000 dakika ve 1000 SMS ve hediye edilecektir. Ödenmesi gereken rakamı ise sadece 39 liradır.