Türk Telekom Bedava internet Paketleri Nasıl Yapılır? 2017

Bir zamanlar sadece sabit internet dediğimiz ADSL hizmeti veren Türk Telekom GSM sektöründe girdiğinden beri oldukça kaliteli hizmetler sunarak çıtayı yükseltiyor. Diğer GSM operatörlerine nazaran çok daha bonkör davranan firma birçok kampanyayla da kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle sunmuş olduğu bedava internet paketleri ile akıllı telefon kullanıcılarını heyecanlandıran Türk Telekom ardı ardına çıkardığı farklı kampanyalar ve tarifeler ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Daha şimdiden 2018 için uygulayacak olduğu çeşitli kampanyaları duyurmuş durumda.

Türk Telekom Alternatif Paketler ve Hediyeler:

  • Türk Telekom 10 GB internet paketi hizmetinden faydalanmak için 40 yazıp 55 55’e kısa mesaj atmanız yeterli.
  • Bir GB bedava internet kazanmak istiyorsanız Türk Telekom’un TL yükleme sayfasından 15 lira yüklediğinizde bir GB hediye kazanmış olacaksınız.
  • Eğer Türk Telekom internet dünyasının yeni katılmış bir üyeyseniz ilk başta 100 GB evden kullanım hediye edilmekte. Oldukça yüksek miktardaki bu internette keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
  • Eğer internet sitemizden TL yüklemek istiyorsanız 55 55’e 1 GB kazan yazıp ücretsiz bir mesaj attığınızda TL yüklediğiniz anda 1GB’lık hediye internet hesabınıza tanımlanmış olacak.
  • Yeni gelen hediyeleri ise oldukça caziptir. Yeni gelen müşterilere anında 40 lira hediye ve 4 GB internet paketi hesaba tanımlanmakta. Bunun için yapılması gereken 20 70’e BALLI 4GB yazıp mesaj atmak.
  • Eğer 4,5 G uyumlu bir sim kart değişimi ile Türk Telekom’a gelirseniz 1GB’lık hediyeye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 55 55’e 4,5 G gelsin yazıp mesaj atmak.
  • Hat taşımasında da 55 55’e deneme yazıp mesaj attığınızda 500 megabayt ücretsiz internet sahibi olacaksınız.
  • 55 55’e hediye internet yazıp Mesaj atarsanız 50 lira yüklemede 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB 100 liralık yüklemede ise 4 GB internet hediyesine sahip olursunuz.
  • 55 55’e sosyal paket yazıp attığınızda 1 ay boyunca 30 liralık ve daha üzere olan yüklemelerde 1 GB internet hediyesi gelecek. Bu interneti Facebook ve Twitter hesaplarınızda kullanabileceksiniz. Aynı zamanda WhatsApp’ta da kullanılabilmekte.