Türk Telekom 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom abonelerine, 1 GB hediye internet sunuyor. Hediye internetten yararlanılabilmesi için, turktelekom.com.tr veya Türk Telekom mobil uygulamasından kredi kartı/banka kartı ile TL yüklenmesi gerekir.

Siz de Türk Telekom TL yükleme işlemlerinizi Türk Telekom internet sitesinden ya da mobil uygulaması üzerinden yaparak 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

30 TL ve üzeri yüklemelerde 7 gün geçerli yurtiçi kullanıma sahip 1 GB cepten internet hediye edilir. 30 TL altı yüklemelerde ise 24 saat geçerli yurtiçi geçerli 1 GB hediye internet  abonelerin hattına tanımlanır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Türk Telekom’un 1 GB Kazan kampanyası, 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir. 31 Ağustos 2018 tarihine kadar gerekli şartları yerine getiren aboneler, bedava internetten yararlanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan aboneler yararlanabilir. (BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifelerini kullananlar bu kampanyaya katılamazlar.)
  • Kampanyaya katılım için, 1 GB KAZAN yazılarak 5555’e gönderilmesi yeterlidir. Bunun dışında müşteri hizmetleri aranarak da kampanyaya ücretsiz katılım sağlanabilir
  • Kampanya kaydı başarı ile tamamlandığında, SMS ile bilgilendirme yapılır. Bilgilendirme mesajı ile kampanya kapsamında verilen 1 GB internetin kullanım süresi başlar. Kampanya koşullarını sağlayamayan abonelerin kayıtlarının başarısız olduğuna dair bilgilendirme de SMS ile yapılır
  • Kampanyada 30 TL ve üzeri yükleme yapanlara 7 gün geçerli 1 GB hediye internet, 30 TL altı yükleme yapan abonelere de 24 saat geçerli 1 GB hediye internet tanımlaması yapılır. 15 TL altında yükleme belirtilen kanallar ile yapılamaz.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan hediye internet paketinde kalan kullanım hakkının sorgulaması; KALAN 1 GB KAZAN yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilerek yapılabilir.
  • Türk Telekom’un sunduğu kampanyada hediye verilen internetin kullanım miktarının ya da süresinin sona ermesinin ardından ücretlendirme, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden yapılır.
  • 1 GB hediye internet kampanyasını iptal etmek isteyen Türk Telekom aboneleri, IPTAL 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek iptal işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Kampanya kapsamında abonelere sunulan faydanın sona ermesi ile birlikte, hat üzerinde tanımlı olan başka paket ya da hediye kullanım hakkı yoksa cepten internet kullanımları 100 KB için 2 kuruş olarak ücretlendirmeye tabi tutulur.
  • Kampanyada sunulan hizmetler, üçüncü kişilere transfer edilemez ya da devredilemez.
  • Kampanya geçerlilik süresi içinde cep telefonu hattını iptal eden aboneler, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını farklı bir operatöre taşıyan veya kampanya kapsamı dışında bulunan bir tarifeye geçiş yapanlar hediye 1 GB internet kampanyasından yararlanamaz.