Turkcell Platinum 10 GB Paketi

PLATINUM 10GB yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.
Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.
Tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.

Turkcell Turbo 4 GB pekti

TURBO 4GB yazıp 2222’ye göndererek yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.
Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.
Tüm bireysel, faturalı ses hattı sahibi abonelerimiz yararlanabilir.

Turkcell Turbo 2 GB Paketi

TURBO 2GB yazıp 2222’ye göndererek yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.
Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.
Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir. Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.
Evet. Yıllık abonelik kampanyanız yok ise, bir sonraki fatura döneminden itibaren geçerli olacak şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Eğer üzerinizde herhangi bir yıllık abonelik kampanyası var ise, bulunduğunuz kampanyaya bağlı olarak cayma bedeli ödemeden veya ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.

Turbo Ekstra 6 GB paketi

TURBO EKSTRA6GB yazıp 2222'ye göndererek, müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya Hesabım’dan katılabilirsiniz.
Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.
Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir. Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Dakikalarınız, SMS ve internet kullanımınız iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
Evet, dilerseniz bir başka pakete, bir sonraki fatura döneminde geçerli olacak şekilde geçiş yapabilirsiniz.