Platinum Doğum Günü Kampanyası

Turkcell abonesi olanlar, doğum günlerinde bedava internet kazanıyor. Bedava internet kampanyasından Turkcell Platinum tarifelerini kullananlar yararlanabilir. Katılımın ücretsiz olduğu kampanyada, hat sahibinin doğum gününde 1 GB hediye internet tanımlanır.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecek.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında sunulan hediye internetten yılda 1 defa yararlanılabilir.
  • Hediye 1 GB internet, tekrar etmez ve 1 günlük kullanım süresi bulunur.
  • Bedava internetten yararlanmak için, hat sahibinin veri işleme izni vermesi gerekir.
  • Hediye internet, abonelerin hatlarına tanımlandığında mesaj ile bildirilir. Gelecek onay mesajının ardından 24 saatlik kullanım süresi başlar.
  • Hız kısıtına girmiş olan Turkcell aboneleri de kampanyadan yararlanabilir. 1 GB hediye internet kullanımı hakkı sonrasında hız kısıtlaması devam eder.
  • Platinum tarifelerine geçiş yapan aboneler, doğum günlerinin aktivasyon sonrasında olması ya da hediye internetlerinin hatlarına tanımlanmaması sonucunda, 532 çağrı merkezini arayarak hediyelerini alabilirler.
  • Doğum günü kampanyasında sunulan 1 GB hediye internet, yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
  • 1 GB hediye internetin %80 ve %100’ü kullanıldığında SMS ile bilgilendirme işlemi yapılır.
  • Hediye internet kullanım hakkı bittikten sonra, mevcut internet paketi kullanılır. Mevcut internet paketi yoksa, standart ücret üzerinden ücretlendirme işlemi gerçekleştirilir.

Turkcell Platinum Nedir?

Turkcell Platinum; Turkcell aboneleri için avantajlar sunan bir servistir. Hediye sinema biletinden hediye çeklerine, çeşitli seyahat avantajlarından kültür sanat faaliyetlerine kadar farklı hizmetler abonelere sunulur. Turkcell Platinum paketleri; aylık 99 TL’den başlar ve aylık 299 TL’ye kadar değişiklik gösterir.

Platinum paketleri ile birlikte; TV+, Fizy, Dergilik, BiP ve lifebox gibi uygulamalar da abonelere sunulur.

Turkcell abonesi olmak isteyenler, turkcell.com.tr üzerinden form doldurabilirler. Form doldurduktan sonra Turkcell ekibi istenilen yere gelir ve 8 GB hediye ile Turkcell avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kalan İnternet Nasıl Sorgulanır?

Turkcell aboneleri; *159# tuşlayıp ya da KALAN yazıp 2200’a mesaj göndererek fatura kesim tarihine kadar olan kullanım haklarını öğrenebilirler.

Platinum Doğum Günü Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Kampanyaya katılan aboneler, IPTAL DOGUM GUNU yazıp 2200’a göndererek iptal işlemi gerçekleştirebilirler. Bu seçenek dışında müşteri hizmetleri aranarak da kampanya katılımı iptal edilebilir.