Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell uzun zamandır müşteriler tarafından beklenen faturalı hat kampanyalarından birini daha kullanıma sundu. Bireysel faturalı hat kullanıcıları tarafından yararlanabilen bu kampanya bazı işlemler yapılarak aktif hale getirilebilir.

Kampanya için otomatik ödeme talimatı verilmesi ile 2 GB bedava internet paketine sahip olunabilir. Sürekli olarak İnternet paketinin bitmesinden şikayetçi olan kullanıcılar bu kampanya sayesinde daha avantajlı hale geliyor. Otomatik ödeme oldukça basit bir yöntem olmakla birlikte faturalarınızın; bankanızın vadesiz veya kredi kartı hesaplarından birine bağlanarak her faturanı ayın son ödeme gününde siz işlem yapmadan ödenmesi işlemidir. Kampanyadan her müşteri sadece bir kez faydalanabilmek ile birlikte kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.

Otomatik Ödeme Talimatı İle 2 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu fırsat tamamen ücretsiz olup bireysel faturalı hatta sahip olan müşteriler 27 Temmuz tarihi itibariyle otomatik ödeme talimatı vererek kampanya katılabilir. Kampanya ile ilgili diğer katılım koşulları şu şekildedir.

  • Otomatik ödeme talimatı verilmesi ile ilk fatura ödemesitalimat ile gerçekleştikten sonra 1 ay boyunca kullanılabilecek 2 GB internet hediyesi hatta tanımlanır.
  • Kampanyadan faydalanmak için yalnız otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimatla yapılması gerekmektedir.
  • Hediye ile ilgili gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında kullanıma başlanabilir.
  • Kullanım bir ay geçerli olmakla birlikte başka bir aya devretmez veya paketin durma özelliği bulunmaz.