İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
MOBİL11 BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş
Atatürk Mahallesi  Erzincan Caddesi No:16 34758 Ataşehir/İstanbul
 Tel: 0850 302 07 37

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Alper DEMİRTAŞ
mail: alper@mobil11.net
gsm: +90 5515545235

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@mobil11.net

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

(Çalışma Saatleri: 08:00 – 18:00)

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Mobil11.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı ÖZGÜR MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

WARNING
Mobil11.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı ÖZGÜR MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Mobil11.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Mobil11.net’a aittir. Mobil11.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Mobil11.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Mobil11.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Mobil11.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Mobil11.net However, sometimes the Mobil11.net uses third parties to process your information. Mobil11.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Mobil11.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Mobil11.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Mobil11.net and its services. When you use Mobil11.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Mobil11.net cookies section of our full Privacy Policy.