Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerine sürekli hediye bedava internet vermekte, sizde sitemizi güncel olarak takip ederseniz hediye bedava internet paketlerinden sürekli faydalanabilirsiniz.

Vodafone operatörü kullanıcıları için bir çok kampanya düzenledi. Bunların içinde 500MB – 1,5GB – 2GB ve daha fazla GB’a varan kampanyalar göze çarpmakta, 2018 yılına az bir zaman kala bu hediye ve bedava kampanyaları hattınıza tanımlamanıza yardımcı olacağız..

Bunların yanında ücretli paketleride en uygun alabileceğiniz tarifeleri bizleri takip ederek hattınıza yükleyebileceksiniz. Bedava hediye intetneti hattınıza tanımladığınızda hiç bir şekilde sizden ücret talep edilmeyecektir, gönül rahatlığı ile internette dolaşma keyfini yaşayabilirsiniz.

Çeşitli kampanyalar ve promosyonlar ile verilmekte olan vodafone hediye internet paketleri kullanıcılara günlük olarak, haftalık olarak veya aylık olarak sınırsız internet verebilmektedir. Kolayca bu kampanyalardan faydalanarak bedava internetlerden faydalanmak mümkün olacaktır. Yapılan bu kampanyalar ve verilen bedava internetler sadece Türkiye içerisinde geçerli olacaktır.4.5G Özel Vodafone 2GB İnternet Nasıl Kazanılır?

2 GB Vodafone bedava internet kazanabilmek için öncelikle hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Uyumluluk problemi olmadığı taktirde sizde aylık 2GB kampanyasından kolaylıkla yararlanabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken 4.5G yazıp 4545 sms yollamanız olacaktır, hediye bedava internetiniz hattınıza tanımlanacaktır, Vodafone firması bu uygulama için sizden kesinlikle extra bir ücret talep etmeyecektir.
Vodafone Yanımda Uygulaması ile 1GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone her hafta başı Pazartesi günleri 1GB’a kadar varan bedava hediye internet dağıtmaya devam ediyor, bu kampanya için faturalı veya faturasız Vodafone hattına sahip olmanız yeterli olacaktır, Yanımda uygulaması akıllı telefonunuza yoksa indirin, yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra bana ne var kısmından pazartesi günleri çeşitli bedava internet fırsatından yararlanın, unutmayın bu kampanyada boş yok!

Vodfone Hemen Çarkı Çevir 250MB & 1 GB Bedava İnternet kazan!

Vodafone faturalı veya faturasız müşterilerine hediye internet kazandırmaya devam ediyor, akıllı telefonunuzdaki Vodafone Yanımda uygulamanızı pazartesi günleri kullanarak bana ne var menüsünden çarkı çevirerek birbirinden sürpriz hediye kazanma fırsatı bulabilirsiniz, kazandığınız bedava interneti aynı gün 24 saat içinde hattınıza tanımlayacaktır ve kesinlikle bir ücret talep etmeyecektir.

Vodafone 3x500MB Akıl Küpü Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Günlük tüketimde bir çok kez tarifenizi aşsanızda hediye internetler ile bu mağduriyeti giderebilirsiniz, bu sayede internette kaygısız rahatca dolaşabilirsiniz. Bu kampanyayı hattınıza tanımladığınızda yedek olarak 500 dakika da konuşma kazanacaksınız.
Peki Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?
*İlk olarak Vodafone’lu iseniz 500 MB aylık hediye internet veya 500 dk aylık her yöne konuşma şansına sahip olacaksınız.
*Paket tanımladığınız andan itibaren fatura kesim tarihine kadar geçerli olacaktır.
*Bu kampanya ücretsiz olup senede 3 defa yararlanabilirsiniz.
*Kampanyadan yararlanmak için Yedek MB yazıp 3636 kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
*Dakika kampanyasına dahil olmak için ise Yedek DK yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
*Dakika ve İnternet kampanyasını aynı ay kullanamazsınız, bir ay içinde dakika veya internet birisini seçmelisiniz.

Vodafone Günlük 250MB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Günlük olarak vodafone tarafından kullanıcılara sunulan internet ile 250 MB olarak bir paketten faydalanılması mümkündür. Kolay bir şekilde aşağıda belirtilen adımların yapılması ile bir gün içerisinde kullanılması mümkün olacak bedava 250 MB internet sahibi olunabilmektedir. Bunun için yapılması gereken,
Vodafone yanımda uygulamasının açılması ve buradan “Bana Ne Var?” bölümüne girilmesi gerekmektedir.
Açılacak olan sayfada “hediyeni gör” seçeneği seçilmelidir.
Bu seçenek tercih edildiğinde “250 MB günlük internet” aktif edilecektir.
Kolay bir şekilde uygulama üzerinden kısa sürede yapılacak bu işlemler ile günlük kullanımı olan 250 MB bedava internet paketi alınabilmektedir. Bu haftada bir kere yapılabilmektedir. Ayrıca farklı kişilere bu şekilde farklı hediyelerde verilebilmektedir.

Vodafone Her Pazartesi 1GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörünü kullanan kişilerin bedava internet kullanımları için yapması gerekenler ve bu konuda sunulan paketler içerisinde Vodafone Yanımda uygulaması bir paket daha sunmaktadır. Bu uygulamanın akıllı telefonlara indirilmesi ve kullanılması ile bedava internet paketleri kullanılabilmektedir. Bunun için,
Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde “Bana Ne Var?” bölümü için her Pazartesi kampanyaya katılmak mümkün olabilmektedir.
Bu şekilde 500 MB ile 1 GB internet kazanılabilmektedir.
Ayrıca sinema ve çeşitli mağaza indirimleri de kazanılabilmektedir.
Kolay bir şekilde Vodafone Yanımda Uygulaması kullanımı ile bedava internet paketlerinden faydalanmak ve bunları kullanmak mümkün olabilmektedir.

Vodafone’dan Yeni Gelenlere 2GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone yeni gelen veya şimdiye kadar hiç paket kullanmamış müşterilerine bedava internet dağıtmaya başladı. 2 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız şimdiye kadar kesinlikle ABONE SÜPER paketinden hattınıza tanımlamamış olmanız gerekiyor. Kampanyadan kolayca faydalanabilmek için yapmanız gereken çok basit telefonunuzun sms bölümünden ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu paket ay sonları otomatik olarak yenilendiği için iptal etmeniz gerektedir, bunun için ise IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone 500MB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları için bedava internet konusunda tercih edilecek bir başka kampanya ise Abone 500 MB internet olmaktadır. Bu kampanyaya 3636’ya “ABONE NET 500MB” yazılması ve gönderilmesi ile katılabilmek mümkündür. Kısa mesaj olarak bunun gönderilmesi ile bedava internet paketi hatta tanımlanacaktır. Bu bedava internet paketi devam eden bir paket olduğu için iptal edilmediği sürece geçerli olacaktır. İptal edilmesi içinde yine SMS atılması gerekmektedir. Bunun yapılması için yine 3636’ya “IPTAL NET 500MB” yazılarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde hattın kampanya katılımı iptal edilecektir. Faturalı ve faturasız hatlarda kolay bir şekilde bu kampanyaya katılarak bedava internet alımı sağlanabilmektedir.