Vodafone bedava internet kampanyaları açısından en cömert operatörlerden birisidir. Firma bedava internet kampanyalarını vermiş olduğu farklı hizmetler ile dağıtmaktadır. İnternet son dönemlerde paket kapsamındaki imkanlar arasından en çok kullandığımız seçenektir. Vodafone bedava internet kampanyalarının yanı sıra ek internet paketleri ile de internet paketi biten kullanıcıların imdadına koşmaktadır. Bununla birlikte ek internet paketlerine ödeme yapmak gerekmektedir. Bu nedenle pek çok kullanıcı ek bir ücret ödemek yerine bedava internet kampanyalarını araştırmayı tercih etmektedir. Vodafone firmasının bedava internet kampanyaları ile günlük, haftalık veya aylık olarak internet kazanılabilmektedir. Firmanın güncel olarak bedava internet imkanı sunmuş olduğu kampanyalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Vodafone Yanımda Hediye Çarkı
 • Vodafone Yanımda Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası
 • Vodafone E-Faturaya Geçenlere Hediye İnternet Kampanyası
 • Vodafone 4.5G’ye Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası
 • Vodafone Numara Taşımaya 6GB Hediye Kampanyası
 • Vodafone 5GB Hediye Kampanyası
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi
 • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası
 • Vodafone EBA İnternet Kampanyası
 • Vodafone Konuştuğunca Kazan Kampanyası
Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri Vodafone hizmetlerinden birisidir. Vodafone Yanımda uygulaması, hattınızla ilgili yapmanız gereken işlemleri ücretsiz olarak mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Firma Vodafone Yanımda uygulamasıyla, fatura ödemesi, TL yüklemesi, fatura detayı öğrenimi gibi işlemlerin yapılmasına olanak tanımıştır. Bunun yanında hizmeti kullananlar için sunulmuş alışverişlerde indirim, telefon kampanyaları gibi kampanyalar da bulunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasının en önemli avantajlarından birisi ise “Hediye Çarkı” kampanyasıdır.

Hediye Çarkı kampanyasında haftalık olarak kullanıcıya bir çark sunulmaktadır. Çarkı çevirdikten sonra ise hediye verilmektedir. Bu kapsamda 20 GB’a kadar bedava internet kazanma imkanınız bulunmaktadır. Hediye Çarkı kampanyası kapsamında günlük, haftalık veya aylık internet kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bununla birlikte hediye çarkından kazanabileceğiniz tek hediyenin internet olmadığını da belirtmemiz gerekmektedir. Kampanya kapsamında internetin yanı sıra dakika ve iletişim pass hediyeleri de kazanılabilmektedir. Bunun yanında firmanın kampanya kapsamında çekilişler düzenlediği de bilinmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasının avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcıların mobil cihazlarının uygulama mağazasına girerek “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulama iOS ve Android işletim sistemlerine uygun olarak hazırlanmıştır.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

Vodafone Yanımda arkadaşını davet et kazan kampanyası, Vodafone firmasının bedava internet hediyesi verdiği bir diğer avantajlı kampanyadır. Kampanya kapsamında 1 hafta boyunca geçerli olmak üzere 3 GB hediye internet kazanılmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların iOS veya Android işletim sistemine sahip cihazlarına indirdikten sonra izlemesi gereken adımlar şu şekilde belirlenmiştir:

 • Uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Ardından menü sekmesine tıklamalısınız.
 • “Arkadaşını Davet Et” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Ardından görüntülenen ekranda tekrar “Arkadaşını Davet Et” butonuna bastıktan sonra davet edeceğiniz kişiyi seçip mesajı göndermelisiniz.
 • Arkadaşınız gönderdiğiniz linke tıklayarak uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra her ikisine de 3 GB internet hediye edilmektedir.

Arkadaşını Getir Kazan kampanyasına dair bilmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detaylara dikkat edilmediği takdirde uygulamadan bedava internet paketi kazanılması mümkün olmamaktadır. Bu detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Bir ay içerisinde kampanyadan yalnızca bir defa faydalanılabilmektedir.
 • Yeni davet edilen kullanıcının en az 6 aylık süreçte uygulamayı kullanmamış olması gerekmektedir.
 • Kişilerin sınırsız davet hakkı bulunmaktadır. Ancak mevcut ay içerisinde yalnızca bir davetten hediye kazanılacaktır.
 • Yeni davet edilen kullanıcının davet linkine tıklayarak uygulamayı indirmesi gerekmektedir.

Vodafone E-Faturaya Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone e-fatura bedava internet kampanyası, firmanın bedava internet imkanı sunduğu hizmetlerinden birisidir. Operatör firmalar son dönemlerde kağıt israfına engel olarak doğayı korumak için e-faturaya yönlendirme teşviklerine başlamıştır. Vodafone firması bu kapsamda kullanıcılarına teşvik amaçlı hediyeler veren firmalardan birisidir. Firma, e-faturaya geçen kullanıcılarına 15 gün geçerli olacak 1 GB hediye internet vermektedir. Kampanyaya dair bilinmesi gereken en önemli detay ise kampanyadan faydalanabilmek için e-faturaya daha önce geçmemiş olmak gerekmektedir. Kampanyadan önce e-fatura veya SMS fatura talimatı veren faturalı hat kullanıcılarının kampanyadan yararlanma imkanı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında yalnızca e-fatura değil, SMS fatura da tercih edilebilmektedir. Vodafone e-fatura kampanyasına katılmak için tercih edebileceğiniz işlem kanalları ve katılım yolları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Vodafone Online İşlemler : Fatura işlemleri sekmesi üzerinden fatura seçimi yapılabilmektedir.
 • SMS : EFATURA yazıp boşluk bırakıp ardından faturanızın iletilmesini istediğiniz e-posta adresinizi yazarak 7000’e göndermeniz gerekmektedir. (Örnek: EFATURA zxcv@abc.com)
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri : 0 542 542 00 00 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak e-faturaya geçme talebi iletilebilmektedir.
Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G Kullan Kazan Kampanyası, firmanın 4.5G teknolojisine teşvik amacıyla oluşturduğu kampanyalardan birisidir. 4.5G teknolojisi hayatımıza gireli oldukça uzun bir zaman oldu. Ancak pek çok kullanıcı SIM kart değişimi gibi külfetlerle uğraşmamak için 4.5G teknolojisine geçiş yapmadı. Vodafone firması bu kapsamda 4.5G teknolojisine geçiş sürecinde kullanıcılarını teşvik etmek amacıyla 10 GB hediye internet kampanyası başlatmıştır. Kampanya kapsamında henüz 4.5G kullanmayan kişilere 4.5G teknolojisine geçmeleri halinde bedava internet hediye edilmektedir. Hediye internet, 4.5 GB ile 10 GB arasında değişiklik göstermektedir. Kampanyaya katılım detayları hakkında bilmeniz gerekenler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanya kapsamındaki internet hediyesinden faydalanabilmek için 30 gün içerisinde 4.5G kullanmamış olmak gerekmektedir.
 • Faturalı hat sahibi olan Vodafone müşterileri için hediye internet kullanım süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Faturasız hat sahibi olan Vodafone müşterileri içinse hediye internet kullanımı süresi 1 hafta olarak belirlenmiştir.
 • 5G’ye geçiş yapabilmek için 4.5G uyumlu SIM kart sahibi olmak gerekmektedir.

Vodafone firması, 4.5G’ye geçmek isteyen ancak SIM kartı 4.5G uyumlu olmayan kullanıcılar için SIM kart değişim kampanyası yapmaktadır. Kampanya kapsamında Vodafone bayiliklerinden SIM kart değişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone Numara Taşımaya 6GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone dijitalden numara taşıma başvurularına hediye internet kampanyası, firmanın hediye internet imkanı tanıdığı hizmetlerden birisidir. Firma online olarak numarasını taşıyan kişilere her ay hediye GB dağıtmaktadır. Kampanya kapsamında 3 ay boyunca 2GB, toplamda 6GB hediye internet verilmektedir. Bunun yanında Vodafone Red tarifeleri arasından tarife tercihi yapan kullanıcılara ise 12 ay boyunca her ay 5GB hediye internet verilmektedir. Dijitalden numara taşıma başvurusu yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

Vodafone 5GB Hediye Kampanyası

Vodafone Redlilere 5GB Hediye kampanyası, Vodafone firmasının sunmuş olduğu en yüksek hediye internetli kampanyalardan birisidir. Kampanya kapsamında Vodafone Redli veya Redli Genç tariflerine numarasını taşıyarak geçen Vodafone kullanıcılarına 12 ay boyunca hediye internet verilmektedir. Her ay 5 GB, toplamda ise 60 GB internet verileceği bilinmektedir. Bu açıdan Vodafone bedava internet kampanyaları içerisinde en yüksek hediye internet paketinin kazanıldığı kampanyalardan birisi olduğu söylenebilmektedir. Kampanyaya katılmak isteyenlerin bilmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanyadan yalnızca numarasını Vodafone faturalı tarifelere taşıyan kullanıcılar faydalanabilmektedir. Faturasız hatlar için hazırlanmış farklı kampanyalar bulunmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için numarasını taşıyan kullanıcıların tarife olarak Uyumlu veya Red paketlerinden birini seçmeleri gerekmektedir.
 • Redli Özel 15, Redli Özel 25, Online Genç M, Online Genç S, Online Genç L ve Uyumlu Bol Dakika tarifleri kampanya dışında bırakılmıştır. Yani bu tarifelerden birini seçen kullanıcıların kampanyadan faydalanma imkanları bulunmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için sağlanması gereken bir diğer koşul, Vodafone Yanımda uygulamasını indirmektir. Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone kullanıcılarının hattına dair işlemleri online olarak gerçekleştirebilmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. iOS ve Android işletim sistemlerinden birine sahip cihazınızın uygulama mağazasına girdikten sonra “Vodafone Yanımda” uygulamasını aratarak indirme imkanınız bulunmaktadır.
 • Uygulamayı indirdikten sonra “Ek Paketler” menüsüne girerek hediyenizi alabilirsiniz.
Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti anketi, Vodafone kullanıcılarının bedava internet kazanabileceği bir diğer hizmettir. Son dönemde firmanın en popüler kampanyalarından birisi olduğu söylenebilmektedir. Seviyorum İnterneti anketine katılanlara firma tarafından 3 GB internet hediye edilmektedir. Vodafone Seviyorum İnterneti anketine katılmak ve bedava internet kazanmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkine tıklayarak firmanın anket için hazırlamış olduğu internet sayfasına ulaşım sağlamanız ve “Teste Başla” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
 • Anket kapsamında tarafınıza yöneltilen soruları cevaplamanız gerekmektedir.
 • Sorular tamamlandıktan sonra tarafınıza sorulacak birkaç soruya daha cevap vermeniz için hediye internet teklif edilecektir.
 • Teklifi kabul ettikten sonra telefon numaranızı girmeniz talep edilecektir.
 • Ardından telefonunuza doğrulama kodu gönderilecek ve bu doğrulama kodunu sisteme girmeniz talep edilecektir. Doğrulama kodunu girdikten sonra anketiniz başlatılacaktır.
 • Ankette bulunan soruları cevapladıktan sonra 3 GB internetiniz hediye edilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti testi ile bedava internet kazanmak isteyenlerin bilmesi gereken kampanya katılım koşulları bulunmaktadır. Bu koşullar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Testi çözmek için Vodafone kullanıcısı olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için mutlaka Vodafone müşterisi olmak gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan 3 GB internet hediyesi günlük olarak sunulmaktadır. Yani hattınıza tanımlandıktan sonraki 24 saat için geçerli olacaktır.
 • Seviyorum İnterneti testini çözen farklı operatör kullanıcılarının internet hediyesinden faydalanabilmek için numara taşıma imkanları bulunmaktadır. Bu durumda numarasını yeni taşıyan kullanıcılara 3 GB internet hediyesi günlük olarak değil, aylık olarak sunulmaktadır.

Vodafone Yükle Kazan Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone TL Yükle Kazan kampanyası, firmanın geleneksel hediye internet kampanyalarından birisidir. Firma TL yükleyen faturasız hat sahiplerine 2 GB’a kadar internet paketi hediye edilmektedir. Kampanyaya dair bilinmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Yükle Kazan kampanyasından faydalanabilmek için faturasız hat sahibi olmak gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen faturasız hat sahibi kullanıcıların öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması hattınıza dair işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir online işlem uygulamasıdır. Uygulama iOS ve Android işletim sistemlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Mobil cihazınızın uygulama mağazasına girerek Vodafone Yanımda uygulamasını indirme imkanınız bulunmaktadır. Ardından uygulamaya üye olmanız gerekmektedir.
 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Bana Ne Var” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
 • Bana Ne Var kampanyası kapsamına tarafınıza kişiye özel teklifler sunulmaktadır. Kaç TL yüklemeye ne kadar hediye kazanacağınıza dair bilgilendirme yapılmaktadır. Tarafınıza sunulan tekliflerden birisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından TL yüklemenizi yaparak hediyenizi kazanabilirsiniz.

Vodafone EBA Ücretsiz 6 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone EBA kullanıcılarına hediye internet kampanyası, hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine sunulan hediye internet kampanyalarından birisidir. Küresel bir salgına dönüşen ve ülkemize de sıçrayan korona virüs salgını nedeniyle, ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan kararla uzaktan eğitim sistemine geçilmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin eğitimi Eğitim Bilişim Ağı sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kampanyaya dair bilinmesi gereken detaylar şu şekilde listelenebilmektedir:

 • Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri kampanyadan faydalanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında sağlanan hediye internet paketi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan eba.gov.tr internet sitesi ve sistemin mobil uygulaması olan EBA uygulaması için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcılarının yapması gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Kampanya her kullanıcıya otomatik olarak tanımlanmaktadır.
 • Kurumsal veya bireysel müşteriler arasında kampanyaya katılım açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Kurumsal faturalı ve faturasız hat sahipleri kampanyadan faydalanabilmektedir.
Vodafone Konuştukça Kazan Kampanyası

Vodafone Konuştuğunca İnternet kampanyası, firmanın bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıları için hazırlamış olduğu hizmetlerden birisidir. Kampanya kapsamında tarifeler hazırlanmıştır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların bu tarifelerden birini seçmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında hafta içi 100 dakika konuşma sağlandığında, hafta sonu 100 dakika internet kullanılabilmektedir. 100 dakika internet oyun, video ve müzik gibi kullanımlarda kullanılabilmektedir. Firmanın Konuştuğunca İnternet kapsamında sunmuş olduğu tarifeler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Konuştuğunca İnternet Medium Tarifesi : Tarife kapsamında 3 GB internet paketi, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS sunulmaktadır. Tarifenin fiyatı 27 TL olarak belirlenmiştir. Hafta içi konuşulan dakika kadar hafta sonu internet hediye edilmektedir.
 • Konuştuğunca İnternet Large Tarifesi : Tarife kapsamında 4 GB internet paketi, her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS sunulmaktadır. Tarifenin fiyatı aylık 30 TL olarak belirlenmiştir. Hafta içi konuşulan dakika kadar hafta sonu internet hediye edilmektedir.
 • Konuştuğunca İnternet XLarge Tarifesi : Tarife kapsamında 5 GB internet paketi, her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS sunulmaktadır. Tarifenin fiyatı aylık 38 TL olarak belirlenmiştir. Hafta içi konuşulan dakika kadar hafta sonu internet hediye edilmektedir.

Kampanyadan faydalanarak bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların bilmesi gereken bazı kampanya detayları bulunmaktadır. Vodafone tarafından belirlenen kampanya koşulları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Ek paket ve tarife dışı olarak yapılan konuşmalardan hediye internet kazanılamamaktadır.
 • Hafta sonu yapılan konuşmalardan hediye internet kazanma imkanı bulunmamaktadır.
 • Veri transferinin yapıldığı süreç içerisinde dakika internet düşmektedir.
 • Kazanılan internetleri takip etmek ve kendi paketlerini aşmamak isteyen kullanıcıların takibini yapmak için firma tarafından belirlenmiş olan kanallar bulunmaktadır. İnternet takibinin yapılabileceği ilk kanal olarak Vodafone Yanımda uygulaması olarak gösterilmektedir. Uygulamaya giriş yaptığınızda ana sayfada kullanım haklarınız görüntülenmektedir.
 • SMS ile hediye internetiniz hakkında bilgi sahibi olabilmek için “Ne Kazandım” yazmanız ve 7000’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.
 • Hediye internet paketleri hattınıza cumartesi ilk saatte yüklenmektedir. Pazar günü ise 23.59’a kadar geçerli olmaktadır.
 • Vodafone bedava internet hediyelerinizi süresi içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kullanmadığınız bedava internetler sonraki hafta sonuna veya hafta içine devredilmeyecektir.