Turkcell bedava internet kampanyaları açısından zengin çeşitliliğe sahip olan operatör firmalardan birisidir. İnternet paketleri, tarife paketleri içerisinde en çabuk tüketilen seçenektir. İnternet paketinin paket yenilenmesi süresinden önce bitmesi, kullanıcıları ek internet paketi satın almaya veya bedava internet araştırması yapmaya itmektedir. Turkcell bedava internet kampanyaları, ek internet paketine para vermek istemeyenler için avantajlı hizmetlerden birisidir. Firmanın hediye internet paketlerini, farklı hizmetlerin kullanımı karşılığında sunduğu bilinmektedir. Turkcell’den bedava internet paketi satın alabileceğiniz kampanyalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Yaani Arama Motoru 1 GB Hediye
 • Goller Cepte Hediye İnternet
 • Turkcell Salla Kazan Kampanyası
 • BİP Uygulaması 1 GB İnternet Kampanyası
 • BİP Yıldızları Kampanyası
 • GNÇ Çatlat Kampanyası
 • Turkcell Toplantıdayım 1 GB İnternet Hediyesi
 • 8 GB Hediyeli Hattın Kapına Gelsin
 • 30 GB İlk Fayda Kampanyası
 • EBA 6GB Kampanyası
 • İle Özel Hediye Kampanyası
 • Dijital 2 GB Kampanyası
Yaani Arama Motoru 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Yaani 1 GB internet kampanyası, firmadan ücretsiz internet paketi kazanabileceğiniz kampanyalardan birisidir. Yaani arama motoru, Turkcell firması tarafından hazırlanan ve internette arama yapmak için kullanılabilecek bir uygulamadır. Bilgisayarda ve mobil cihazlarda kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Ancak hediye internet kazanmak isteyen kullanıcıların uygulamayı indirmeleri ve uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Yaani arama motoru, iOS ve Android uyumlu olarak hazırlanan bir uygulamadır. Cihazınızın uygulama mağazasına girdikten sonra “Yaani” yazarak uygulamayı indirme imkanınız bulunmaktadır. Kampanyaya dair bilmeniz gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanya Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin tamamı tarafından kullanıma açıktır.
 • Turkcell müşterisi olmayan operatör kullanıcılarının uygulamayı indirerek kullanma imkanı bulunmaktadır. Ancak 1 GB internet hediyesinden faydalanmaları mümkün değildir.
 • Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanacak 1 GB internet hediyesi 1 haftalıktır. 7 gün sonunda iptal edilmektedir.
 • Her Turkcell müşterisinin kampanyadan yalnızca bir kez faydalanma imkanı bulunmaktadır.
 • Kampanya iOS 10 ve Android 5.0 üzeri versiyonlar için geçerlidir.
 • İnternet paketi yalnızca Yaani arama motorunda kullanılabilmektedir.
 • Yaani 1 GB hediye kampanyasından faydalanabilmek isteyen kullanıcıların herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Hediye internet paketi hesabınıza otomatik olarak tanımlanmakta ve bilgilendirme mesajı tarafınıza gönderilmektedir.

Goller Cepte 500 MB Hediye İnternet Kampanyası

Goller Cepte hediye internet kampanyası, firmanın hediye internet kazanabileceğiniz hizmetlerinden bir diğeridir. Goller Cepte hizmeti, taraftar grupları için hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Goller Cepte uygulaması ilk yüklendiğinde firma tarafından 500 MB internet hediye edilmektedir. Bunun yanında mobil uygulama kullanımı içerisinde de internet kazanılabilmektedir. Goller Cepte uygulaması ücretsiz bir uygulama değildir. Uygulamanın ücreti aylık 9,90 TL olarak belirlenmiştir. Uygulamaya ve hediye internet imkanına dair bilinmesi gereken detaylar ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanyadan Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir.
 • Kampanyaya üye olan kullanıcılara 500 MB internet hediye edilmektedir. 500 MB internet hediyesi günlük olarak sunulmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanan kullanıcılara haftalık maç hakkı tanımlanmaktadır. Maç hakkı kapsamında maç seçme imkanınız bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz maçlarda atılan her golde tarafınıza 100 MB internet paketi tanımlanmaktadır. Bir maç için belirlenen maksimum hediye internet paketi ise 1 GB olarak belirlenmiştir.
 • Uygulamayı kullanan Turkcell kullanıcılarına arkadaşlarını davet etme imkanı sunulmaktadır. Arkadaş daveti yapıldığında 500 MB internet paketi hediye edilmektedir. 500 MB internet paketi günlük olarak sunulmaktadır. Her Turkcell müşterisi yalnızca bir kez faydalanabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan hediye internet kampanyası, internet kazanabileceğiniz hizmetlerden birisidir. Turkcell Hesabım / Dijital Operatörüm uygulaması, Turkcell müşterilerinin paketler ve tarifeler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve TL yüklemek, fatura ödemek gibi işlemleri online olarak gerçekleştirmek için kullanabilecekleri bir mobil uygulamadır. Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması, iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Uygulamayı mobil cihazınızın uygulama mağazasından indirmek için uygulama mağazanıza girdikten sonra “Dijital Operatörüm” yazmanız ve ilk uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Ardından bedava internet kazanmak için Dijital Operatörüm uygulaması içerisinde yer alan “Salla Kazan” kampanyasına katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya dair bilmeniz gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanyadan faturalı veya faturasız hatta sahip Turkcell müşterileri faydalanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında günlük, haftalık veya aylık internet paketi kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanında kampanyadan yalnızca hediye internet kazanılmadığını da bilmeniz gerekmektedir. Kampanya içerisinde internet, dakika ve iletişim pass kazanılabilmektedir.
 • Salla Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların 4.5G teknolojisini kullanmaları gerekmektedir. Kampanyaya giriş yapıldığında 3G teknolojisine sahip kullanıcılara uyarı mesajı gelmekte ve kampanyaya katılımları engellenmektedir. Bu durumda öncelikle 4.5G teknolojisine giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Ardından telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz.
Turkcell BİP 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell 1 GB BİP kampanyası, kullanıcıların internet paketi kazanabilecekleri kampanyalardan birisidir. Kampanya kapsamında 1 GB internet paketi hediye edilmektedir. Ancak hediye internete dair bilmeniz gereken en önemli detay, kazanılan internetin yalnızca BİP uygulaması içerisinde kullanılabilmesidir. Kampanyaya dair bilinmesi gereken önemli detaylar ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • BİP uygulaması ile yapılan sesli ve görüntülü aramalar 1 GB internet paketi üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • Turkcell müşterilerinin BİP üzerinden yaptığı mesajlaşmalar ve video / fotoğraf gönderimleri internet paketinden eksilmemektedir.
 • Turkcell BİP 1 GB internet paketi hediye kampanyası için ekstra bir işleme gerek bulunmamaktadır. BİP uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra hediyeniz otomatik olarak hakkınıza tanımlanmakta ve tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
 • BİP 1 GB hediye kampanyasında tarife sınırlaması bulunmaktadır. Yani bazı tarifeler kapsam dışında tutulmuştur. Bu nedenle kampanyadan faydalanıp faydalanamayacağınızı görmek için Turkcell ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Turkcell BİP Yıldızları Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Yıldızları 2 GB Hediye kampanyası, Turkcell kullanıcılarının hediye internet kazanabileceği kampanyalardan birisidir. Kampanya kapsamında bir mesaj hedefi belirlemektedir. BİP uygulamasını kullanarak mesaj hedefine ulaşılması halinde firma tarafından tarafınıza hediye internet tanımlanmaktadır. Kampanyaya dair bilinmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanya kapsamında tarafınıza tanımlanan hediye internet paketleri günlük olarak tanımlanmaktadır.
 • Kullanıcılar internet paketi hediyesinden 1 hafta içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilmektedir.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Çatlat kampanyası, en popüler hediye internet kampanyalarından birisidir. Kampanya kapsamında Turkcell kullanıcılarına 8 GB’a kadar hediye internet verilmektedir. GNÇ uygulaması 26 yaşından küçük gençler için hazırlanmıştır. Uygulama ile internet paketi kazanmak isteyen gençlerin kampanyaya dair bilmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • GNÇ uygulaması, iOS ve Android işletim sistemine uyumlu olarak hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Uygulamayı kullanarak Turkcell bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcıların öncelikle uygulamayı mobil cihazlarının uygulama mağazasından indirmeleri gerekmektedir.
 • GNÇ uygulaması içerisinde “Çatlat” kampanyası bulunmaktadır. Hediye internet paketi kazanmak için kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için mobil cihazınızdan GNÇ uygulamasına konum izni vermeniz gerekmektedir. Konum izni verebilmek için cihazınızın “Ayarlar” menüsüne giriş yapmanız gerekecektir.
 • Kampanya kapsamında tarafınızdan iki gün seçmeniz talep edilecektir. Belirlemiş olduğunuz günlerde Çatlat kampanyasına giriş sağlayarak hediye internet kazanma imkanınız bulunmaktadır. Yani kampanya kapsamında hediye internet paketi haftanın iki günü sağlanmaktadır.
 • Turkcell Çatlat kampanyası ile hafta içerisinde 8 GB’a kadar internet paketi kazanma imkanınız bulunmaktadır.
Turkcell Toplantıdayım 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Toplantıdayım hediye internet verilen hizmetlerden birisidir. Toplantıdayım uygulamasını indiren ve kullanmaya başlayan Turkcell kullanıcılarına bir defaya mahsus olmak üzere 1 GB internet paketi hediye edilmektedir. Toplantıdayım uygulamasına 1 GB internet paketi hediye kampanyasına dair bilinmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Toplantıdayım uygulamasını kullanmaya başlatan Turkcell kullanıcılarına sunulan 1 GB internet paketinin süresi 1 haftadır.
 • Kampanyadan faturalı veya faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir.

Turkcell Toplantıdayım uygulaması haftalık olarak ücretlendirilen bir uygulamadır. Uygulamanın bir haftalık ücreti 7 TL olarak bilinmektedir. Uygulamanın amacı toplantı içerisindeyken rahatsız edilmenizi engellemektedir. Uygulama kapsamında kullanıcıların takvimi ile entegrasyon sağlanmaktadır. Takvim içerisinde yer alan toplantı zamanları içerisinde cihaza yapılan aramalar otomatik olarak cevaplanarak toplantıda olduğunuz bilgisi karşı tarafa iletilmektedir.

Turkcell Yeni Gelenlere 8 GB Hediye Kampanyası

Turkcell 8 GB Hediyeli Hattın Kapına Gelsin kampanyası firmanın sunmuş olduğu internet hediyeli kampanyalardan bir diğeridir. Kampanya kapsamında numarasını Turkcell operatörüne taşıyan veya yeni hat alan kullanıcılara dört ay boyunca geçerli aylık 2 GB, toplamda 8 GB internet paketi hediye edilmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin izlemesi gereken adımlar şu şekilde belirlenmiştir:

 • https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak linkine tıklayarak kampanya sayfasına ulaşım sağlamanız gerekmektedir.
 • Ardından numarasını taşımak isteyenlerin “Numaramı Taşımak İstiyorum”, yeni hat almak isteyenlerin ise “Yeni Hat Almak İstiyorum” sekmesine tıklaması gerekmektedir.
 • Ardından öncelikle numara bilgilerini girmeniz ve ödeme tipini seçmeniz gerekmektedir.
 • Ardından paket imkanları sunulmaktadır ve paket seçiminizi yapmanız istenmektedir.
 • Tarafınıza bir form sunulmaktadır.
 • Formunuzu doldurduktan sonra son olarak adres bilgileriniz talep edilecektir.
 • Hattınız adresinize gönderildikten sonra hattınızı hediye internetleriniz ile kullanabilirsiniz.

Turkcell 30 GB Hediye Kampanyası

Turkcell İlk Ay Fayda Hediye kampanyası ile faturalı hat sahiplerinin 30 GB’a hediye internet kazanma imkanı bulunmaktadır. Faturalı hat kullanmaya başlayan Turkcell müşterileri için hazırlanan bu kampanya ile 12 ay faturalı hatta kalma sözü veren Turkcell müşterilerine internet paketi hediye edilmektedir. Kampanyaya dair bilinmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Turkcell bireysel müşterileri için sunulan bir kampanyadır. Kurumsal müşteriler kampanyadan faydalanma imkanına sahip değildir.
 • Kampanya kapsamında aylık olarak kullanılabilecek 10 GB, 20 GB veya 30 GB paketi hediye edilmektedir.
 • İlk ay yalnızca 1 defa internet paketi hediye edilmektedir. 12 ay içerisinde ise toplamda 3 kez kampanyadan faydalanma imkanınız bulunmaktadır.
 • Tarafınıza tanımlanacak internet paketi hediyesi, faturalı tarifenize göre belirlenmektedir. Örneğin Turbo Fırsat paketi kullanan kullanıcılar 10 GB paketi alabilmektedir. Platinum 10 paketi kullanan kullanıcılar ise 30 GB internet paketi alabilmektedir.
 • Kampanyadan faydalanan kullanıcıların 12 ay faturalı hatta kalma sözünde durmamaları halinde cayma bedelini ödemeleri gerekmektedir. Cayma bedeli 10 GB için 39 TL, 20 GB için 49 TL, 30 GB için 59 TL olarak belirlenmiştir.

İlk Ay Fayda kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların kampanyaya katılmak için Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasını kullanma imkanı bulunmaktadır. Bununla birlikte dilerseniz SMS ile de katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile katılım sağlamak için FIRSATGB yazıp 2200’e mesaj atılması gerekmektedir.Turkcell EBA 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell EBA uygulamasında geçerli 6 GB kampanyası, Milli Eğitim Bakanlığı online eğitim platformu EBA’da kullanmanız için hazırlanmış bir hediye internet kampanyasıdır. Kampanya kapsamında bireysel ve kurumsal hat sahiplerine yalnızca Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eba.gov.tr sitesi ve aynı sistemin mobil uygulaması olan EBA mobil platformunda geçerli olarak kullanılabilecek 6 GB internet tanımlanacaktır. Kampanyaya katılım sağlamak için BİP uygulaması indirmek ve kampanyayı bularak katılım sağlamak gerekmektedir.

Turkcell İle Özel Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell İle Özel Fırsat Kampanyası, hediye internet kazanabileceğiniz kampanyalardan birisidir. Kampanyaya katılım sağlayan Turkcell müşterilerine 1000 DK veya 2 GB internet hediye edilmektedir. Kampanya katılım koşulları şu şekilde belirlenmiştir:

 • Kampanyadan yalnızca faturasız bireysel müşteriler faydalanabilmektedir. Faturalı bireysel müşterilerin ve kurumsal müşterilerin kampanyaya katılma hakkı bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan 1000 DK ve 2 GB internet hediyelerinden yalnızca bir tanesinden faydalanılabilmektedir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için belirlenen illerden numara taşıma işlemi gerçekleştirmiş olmak veya yeni hat satın almak gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sağlanan internet paketi 30 günlüktür.

Turkcell İle Özel Hediye kampanyasından faydalanılabilecek iller şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • İzmir
 • Bursa
 • Antalya
 • Adana
 • Konya
 • Şanlıurfa
 • Edirne
 • Denizli
 • Aydın
 • Afyon
 • Hatay
 • Sakarya
 • Balıkesir
 • Gaziantep
 • Samsun
 • Van
 • Zonguldak
 • Sivas
 • Diyarbakır
 • Mersin

Koşulları sağlayan kişilerin 2 GB hediye internet paketi için SMS ile kampanyaya katılım sağlama imkanı bulunmaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak için 2200’a gönderilmesi gereken SMS ise şu şekildedir:

 • ILFATURASIZ 2GB

Kampanya kapsamında 2 GB interneti değil, 1000 dakikayı tercih eden kullanıcıların 2200’a göndermeleri gereken SMS ise şu şekilde belirlenmiştir:

 • ILFATURASIZ 1000DK

Turkcell Dijital 2 GB Hediye Kampanyası

Turkcell Dijital Operatör 2 GB kampanyası, hediye internet paketi kazanılabilecek kampanyalardan birisidir. Kampanya kapsamında Turkcell Dijital Operatörüm veya turkcell.com.tr sitesi kullanılarak belirli paketler için paket yüklemesi yapan kullanıcılara bir ay geçerli 2 GB internet paketi hediye edilmektedir. Dijital 2 GB kampanyasına katılım sağlamak için ödemeyi kredi kartıyla gerçekleştirmek ve kampanyaya dahil edilen paketlerden birisi için ödeme yapmak gerekmektedir. Kampanyaya katılan müşteriler 4.5G teknolojisine de başvuru yapmış sayılmaktadır. Kampanyaya dahil edilen paketler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Uçuran 6 GB Paketi
 • Uçuran 6 GB Plus Paketi
 • Uçuran 8 GB Paketi
 • Uçuran 10 GB Paketi
 • Uçuran 10 GB Plus Paketi
 • Uçuran 14 GB Paketi
 • Uçuran 14 GB Plus Paketi
 • GNÇ Süper 6GB Paketi
 • GNÇ Süper 8GB Paketi
 • GNÇ Süper 10GB Paketi
 • GNÇ Süper 12GB Paketi
 • GNÇ Süper 14GB Paketi
 • Özel Üçlü 3 GB Paketi
 • Süper Avantaj 5 GB Paketi
 • Süper Avantaj 6 GB Paketi
 • Süper Avantaj 8 GB Paketi
 • Süper Avantaj 10 GB Paketi
 • Süper Avantaj 11 GB Paketi
 • Süper Avantaj 12 GB Paketi
 • Süper Avantaj 14 GB Paketi
 • Süper Avantaj 16 GB Paketi

Turkcell bedava internet kampanyaları arasından Dijital 2 GB kampanyasına katılım sağlamak istemeniz halinde herhangi bir ek işlem gerçekleştirmenize gerek bulunmamaktadır. Koşulları sağlamanız halinde hediye otomatik olarak tarafınıza gönderilmektedir.