Turkcell Bedava İnternet – Hediye, Sınırsız ve Beleş 2018 Kampanyaları
Faturalı veya Faturasız tüm Turkcell müşterilerine hediye, sınırsız veya fiyat olarak en uygun paketleri sizler için bu makalemizde sürekli güncelleyerek paylaşacağız, Turkcell Bedava İnternet 2018 fırsatlarından hala yararlanmadıysanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Hattınızın Faturalı veya Faturasız olması farketmez eğer Turkcell müşterisi iseniz birbirinden avantajlı 10 GB’a kadar hediye sınırsız interneti hattınıza kolaylıkla tanımlayabilirsiniz ve sürekli makalemizi güncel olarak takip ederek internette ücretsiz sınırsız ve hızlı internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan yazılar sizlere çeşitli operatörlerin kampanyaları ve bunlardan nasıl yararlanacağınız konusundaki bilgileri içermektedir. Bu alanda en fazla ilgi gören konulardan birisi de bedava internet olmaktadır. Turkcell kullanıcılarına oldukça fazla sayıda bedava internet kampanyası sunmaktadır.

Turkcell Yaani Kullan Bedava İnternet Kazan!

Turkcell firmasının 2017 yılında duyurduğu arama motoru Türkiye’nin ilk akıllı ve çok kapsamlı kullanıcıya aradığı her şeyi en pratik ve kolay sonuca ulaştıran bir uygulamadır, özellikle Turkcell faturalı veya faturasız hattı olanlar Google Play & App Store farketmeksizin telefonuna indirip arama yaptıklarında 1GB – 2GB arasında değişen internet paketlerini ücretsizce hatlarına tanımlandıklarını görecekler, bunun için sadece YAANİ uygulamasını indirip arama yapmanız yeterli olacaktır, kesinlikle tanımlanan bu internet için sizden ücret talep edilmeyecektir.

Uygulamayı indirip bedava hediye internet kazanmak için telefonunuza indirebileceğiniz linkleri sizlerle paylaşıyoruz:

Yaani uygulamasını Google Play mağazasından indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.yaani

Yaani uygulamasını App Store mağazasından indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/yaani/id1265035532?l=tr&mt=8
Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster?

Turkcell firmasının Kim 1 GB bedava internet ister kampanyasından yararlanmak için akıllı telefonunuzda yüklü değilse Google Play & App Store mağazasından uygulamayı indirin kurun ve  Turkcell Bip Messenger Keşfet kısmındaki Kim 1GB internet ister kampanyasını bulmanız gerekiyor. Bulduktan sonra buradaki yarışmaya katılın ve her aşamada bedava internet kazanın!

Bip Messenger uygulamasını indirip bedava hediye internet kazanmak için telefonunuza indirebileceğiniz linkleri sizlerle paylaşıyoruz:

Bip Messenger uygulamasını Google Play mağazasından indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.bip&hl=tr

Bip Messenger uygulamasını App Store mağazasından indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/bip-messenger/id583274826?l=tr&mt=8

Turkcell 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell firmasının Faturalı müşterisi iseniz bu kampanyayı hattınıza tanımlamanın tam zamanı, 2017 yılı sonu 31 Aralık’a kadar süresi olan bu uygulamadan yararlanmak için sadece yapmanız gereken otomatik ödeme talimatı vermek. Belirtilen tarihler arasında hattınızın otomatik fatura talimatını verirseniz hattınıza Turkcell 2GB bedava internet paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Turkcell 10GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Faturalı veya Faturasız müşterisi iseniz tam 10GB bedava internet kazanmanız mümkün, nasıl kazanılır bu 10GB boyutundaki bedava hediye internet bahsedelim, Öncelikle akıllı telefonunuzda Bip Messenger uygulaması yüklü olması gerekmektedir, eğer telefonunuzda bu uygulama bulunmuyorsa App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Bu kampanyaya nasıl katılcağınıza gelince yapmanız gereken tek şey Bip Messenger uygulaması üzerinden ayrı ayrı 30 kişi ile arama yapmak olacaktır. Sonrasında kampanyaya katılan ilk 200.000 kişi içinde olursanız hattınıza 10GB bedava internet tanımlanacaktır.

Turkcell’den 12 Ay Boyunca 2GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell müşterisi iseniz ve Faturasız hatta sahipseniz 12 ay boyunca 2GB internet toplamda 24GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken Turkcell Faturalı hatta geçiş yapıp herhangi bir paketi hattınıza tanımlamak olacaktır, sonrasında hattınıza koşulsuz aylık 12 GB yıllık toplşamda 24 GB hediye internet ile nette gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus: Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için hattınızın yeni veya Turkcell’e yeni taşımış olmanız gerekiyor, aksi taktirde kampanyadan yararlanamazsınız.Turkcell +1 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

+1 GB kampanyasından yararlanmak isteyenler hatlarını Turkcell firmasına yeni taşımış olmalıdır, Hatlarını taşımalarının ardından kendileri için sunulan Bol Gnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper; Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB gibi tarifelerden birini seçmelerinin ardından hatlarına 30 gün boyunca kullanabilecekleri +1 GB internet bedava olarak tanımlanacaktır.

UPCALL Uygulaması ile Turkcell Haftalık 1 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bedava İnternet haftalık 1 GB internet kazanmak için Faturalı veya Faturasız hattınız ile akıllı telefonunuza Turkcell UPCALL uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdiğinde hattınıza 1 GB bedava hediye internet otomatik olarak tanımlanacaktır, Bilmeniz gereken tek detay bu kampanya sadece Ramazan aylarında geçerli olacaktır.

Turkcell Dergilik Uygulaması İle 1GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Sizde Turkcell kullanıcısı iseniz dergilik uygulamasını akıllı telefonunuza indirip 30 gün boyunca hattınıza tanımlanacak olan 1GB internet keyinin tadını çıkarabilirsiniz, bu kampanya için Turkcell Faturalı veya Faturasız hatta sahip olmalısınız. Google Play ya da App Store mağazasından Dergilik uygulamasını hemen indirip hattınıza tanımlamanız durumunda hediye bedava internet kazanacaksınız.

Turkcell Dergilik uygulamasını indirip bedava hediye internet kazanmak için telefonunuza indirebileceğiniz linkleri sizlerle paylaşıyoruz:

Turkcell Dergilik uygulamasını Google Play mağazasından indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arneca.dergilik.main3x&hl=tr

Turkcell Dergilik uygulamasını App Store mağazasından indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/dergilik/id432514382?l=tr&mt=8

Turkcell 1GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell’den 1GB Bedava internet kazanmanız için hattınızın Faturalı veya Faturasız olması önemli değildir hattınız 4.5G uyumlu ise telefon numaranız ile hesap açıp Bip Messenger üzerinden görüntülü veya sesli sohbetlerinizde hattınıza 30 günlük 1GB bedava internet tanımlanacaktır, akıllı telefonlarınızda Bip Messenger yoksa hemen indirin ve bedava internetin keyfini çıkarın!

Bip Messenger 1GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell hattı olanlara Bip Messenger uygulaması bedava internet kazandırmaya devam ediyor, Faturalı veya Faturasız hattınız varsa sizde Bip Messenger uygulamasını kullanarak hediye internete doyacaksınız. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzda yoksa Google Play veya App Store üzerinden Bip Messenger uygulamasını indirmek veya hali hazırda varsa bu uygulama üzerinden arkadaşlarınızı davet ettiğinizde bedava hediye 1 GB internet hattınıza tanımlanacak ve kesinlikle ücret talep edilmeyecektir.