Türk telekom markası kullananların beleş hediye internet kampanyalarından yararlanmak  için mobil11 adresini takip etmeleri yeterli olacaktır, yazımızın devamında bir çok kampanyayı rahatlıkla hattınıza tanımlayıp kullanabilirsiniz.

Türk Telekom uzun yıllardır ister faturalı olsun ister faturasız olsun tüm müşterileri için sınırsız bedava interneti hiçbir zaman esirgemiyor. İnternet günümüzde insanın olmazsa olmaz bir ihtiyacı haline gelmiştir.
Bu noktada en hızlı ve en bol interneti sağlayan Türk Telekom operatörünü tercih eden milyonlarca kişi bulunmaktadır. Sosyal medya uygulamalarını kullanmak, haber takip etmek, spor takipleri ve oyun oynamak için kullanılan internet yetmediğinde imdada yetişen Türk Telekom 2018 Limitsiz Bedava İnternet Paketi kampanyaları bulunuyor.

Türk Telekom Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mor Paketleri kullana müşterileri içinde bu kampanyayı geliştirmiş bulunuyor. Kampanyaya katılım için MOR HEDIYE yazıp 4545’esms gönderilmesi gerekmektedir. Fakat sms gönderilse dahi hediyenin alınabilmesi için sms gönderilmeden 48 saat önce veya sms gönderildikten sonra süregelen 30 gün içinde hattınıza 25 TL veya üzeri miktarlarda yükleme yapılması gerekmektedir. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya Mor Paketliler katılabilmektedir.
Ayrıca başka bir hediye internet fırsatı kapsamında 5555 numarası üzerinden sms atılarak kazanılan internet paketleri olmaktadır. Bu paketler kapsamında; Hediye 2 GünYazıp 5555’e gönderilerek bedava internet kazanılabilir. Bu sayede haftada 2 gün bedava internet kullanılabilir. Bunun yanında GIGA yazılarak 5555’e sms gönderilmesi takdirinde 10 GB bedava internet kazan şansına sahip olunabilir.

Türk Telekom Gündüz 10GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından sunulan internet tarifeleri içinde en uygun olanlardan birisi de gençler için avantaj sağlayan Saat Bazlı İnternet Paketleri olmaktadır. Bazen internet kullanımı belirli saatler arasında daha yoğun ve gerekli olabilir. Bu noktada Türk Telekom Saat Bazlı İnternet Paketleri içinden sizin için en avantajlı olanı seçebilirsiniz. KDV ve ÖİV ücretlerinin dahil olduğu bu ek internet paketleri internet site ziyaretleri, sosyal medya veya video izleme gibi tüm noktalarda kullanılabilirler. 4.5G hızında olan Türk Telekom 10gb internet paketi yurt içinde geçerli olup bir sonraki dönemlere (gün/ay) devredilemez. Paket sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında geçerlidir ve bu 10gb internet için GUNDUZ 10GB yazarak 5555’e sms gönderebilir ve gelen onay mesajı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketin kalan içerik bilgisi için KALAN GUNDUZ10GB yazıp 5555’e sms gönderebilirsiniz. Paket ücreti 12 TL olarak belirlenmiştir ve paket aşım ücretlendirmesi 2KR/100KB internet olmaktadır.
Türk Telekom 2 Kat Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan tüm Türk Telekom hattına sahip olan kullanıcılar yararlanabilmektedir, sizden tek istenen hattınızın 3G uyumlu olması gerekmektedir. Kampanya şu şekilde işliyor, 2 GB paketiniz var ve bunu ücretsiz 4GB yapmak istiyorsunuz, hattınız 3G uyumlu bunu en yakın Türk Telekom bayisine gidip 4.5G yaptırdığınızda hattınıza tanımlı internet paketi otomatik olarak 2 katına çıkıyor, bunun için sizden kesinlikle hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Türk Telekom Faturasız 1GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları tek seferde yükleyecekleri 30TL karşılığında yedi gün boyunca bu kampanyadan yararlanabileceksiniz 30TL altında yaptığınız yüklemelerde ise bu durum değişmektedir, 30TL altındaki yüklemelerde ise bu durum 24 saat geçerli olacaktır.
30TL yüklemenin ardından yapmanız gereken 1 GB KAZAN yazıp 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır veya telefonunuzdan müşteri hizmetlerini arayıp bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Bu kampanyayı devam ettirmek istemiyorsanız iptal etme işlemleri için IPTAL 1 GB KAZAN yazılıp 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır, veya müşteri hizmetlerine ulaşıp kampanyanın iptali için başvuruda bulunabilirsiniz.
Daha çok bedava hediye internet kampanyalarını takip edip sürekli haberdar olmak için Mobil11 adresini güncel olarak ziyaret edebilirsiniz.


Türk Telekom Avea Hediye 2 Gün Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sunmuş olduğu internet hizmetlerini tüm kullanıcıları denesin diye bedava internet kampanyalarında kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor.
Sosyal medya paketlerinden uygulamalar ile desteklenen erişimlere kadar pek çok alanda internet hizmeti sunan Türk Telekom Bedava İnternet haftanın 2 günü cepten hediye internet ile sizlere sunuluyor.
Kampanya dahilindeki hediye internetten faydalanmak için ise yapmanız gereken şey çok basit; telefonunuzun SMS bölümüne HEDIYE 2 GUN yazarak 5555’e göndermeniz yeterli.
Size gelen onay mesajı sonrasında hattınıza yüklenen bedava internet hakkınızı doya doya kullanabileceksiniz. Üstelik bu kampanyadan yıl boyunca yararlanma şansınız olduğunu da unutmayın.