GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası ile her hafta hediyeler dağıtılıyor. Kampanya kapsamında GNÇ uygulamasını indirip, kampanyaya katılanlar bedava internet almaya hak kazanıyorlar.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Aralık 2018’de sonlanacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılım, Turkcell GNÇ uygulaması üzerinden gerçekleştirilir. AppStore ya da Google Play üzerinden GNÇ uygulaması indirildikten sonra, ”Çatlat” bölümüne giriş yapılır. İlk giriş işleminde, 2 yumurta kırılır ve hediye şansının deneneceği 2 gün belirlenir. Yumurtalar ile belirlenen günlerde, Çatlat bölümüne girilerek internet kazanılabilir.

Kampanya için, cep telefonunda konum izninin verilmiş olması gereklidir. Saatlik hediye internet kullanımı, abonelere gelecek mesaj ile birlikte kullanılmaya başlanabilir. 1 GB indirimli internet kullanımı ise, aboneler tarafından onay verildikten sonra başlar ve 24 saat geçerlilik süresi bulunur.

GNÇ Çatlat Kampanyasında Hangi Hediyeler Var?

GNÇ Çatlar kampanyasında üç farklı hediye bulunur.

  • 1 Saat İnternet Hediyesi: 1 saatlik hediye internet kullanım hakkı, gelecek olan mesaj ile birlikte başlar. 1 saat kullanım hakkı bulunur. 1 GB hediye internet tanımlanır.
  • 3 Saat İnternet Hediyesi: Hediye internet kullanımı, bildirim mesajının ardından başlar. 3 saat kullanım hakkı bulunur. 1 GB hediye internet tanımlanır.
  • 1 TL’ye 1 GB İnternet: İndirimli internet hediyesi kazanan aboneler, gelen mesaja onay verdikten sonra hediyelerini kullanabilirler. Onay mesajı ile birlikte başlayan kullanım hakkı, 24 saat geçerlidir. Abonelerin hattına 1 GB internet tanımlanır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • GNÇ uygulaması, 26 yaş altı gençlere çeşitli avantajlar sunan dijital platformdur. Kampanyaya 26 yaş altındaki; Turkcell aktif, bireysel, Faturalı, Hazır Kart, ses ve data aboneleri katılabilir.
  • GNÇ Çatlat kampanyasına 1 hafta içerisinde en fazla 2 defa katılım sağlanabilir. Turkcell’in istatistik modeller ile belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak arttırılan ek kampanyalar sunulabilir.
  • GNÇ uygulamasında belirlenen kampanya katılım günlerinde değişiklik yapılamaz. Turkcell tarafından kampanya katılım günlerini değiştirme hakkı, dönemsel olarak ek kampanyalar ile verilebilir.
  • Kampanya kapsamında abonelerin hatlarına tanımlanan kullanım hakları %80 ve %100 kullanıma ulaştığında kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.

Kampanya Nasıl İptal Edilir?

Kampanyaya katılan aboneler, iptal işlemi gerçekleştirebilirler. 1 TL karşılığında 1 GB internet iptali için IPTAL GNC1TL yazılır ve 2200’a gönderilir. 1 saat internet hediye kullanımı iptali için IPTAL GNC1SAAT, 3 saat hediye internet kullanımı iptali için IPTAL GNC3SAAT yazılır ve 2200’a gönderilir.