Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası

Turkcell Dergilik uygulaması, bedava internet dağıtıyor. Katılımın ücretsiz olduğu kampanyada haftalık 1 GB internet hediye! Kampanyaya Turkcell bireysel ön ödemeli ve faturalı aboneler katılabilir.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Ocak 2019’da sona erecek. Kampanya bitiş tarihine kadar katılım sağlayan aboneler, 1 GB hediye internet almaya hak kazanacak. Bedava internet kampanyası katılımı için süre uzatılmayacak.

Turkcell Dergilik Uygulaması Nedir?

”Okuma alışkanlığınızı değiştirecek uygulama” olan Dergilik, 1 GB hediye internet sunuyor. AppStore ve Google Play üzerinden indirilebilen Dergilik; spordan eğlenceye, yaşamdan modaya, mutfaktan hobiye, dekorasyondan iş dünyasına kadar yerli ve yabancı yüzlerce dergiyi, gazeteyi cebinize taşır.

Uygulama üzerinden tek dergi fiyatına yüzlerce dergi ve gazete okunabilir, indirilebilir. Beğenilen ve sevilen dergiler favorilere eklenerek kütüphane oluşturulabilir. Dergiler ve gazeteler indirildikten sonra, istenilen zamanda internet olmadan da okunabilir. Turkcell Dergilik uygulaması standart ve premium seçeneklere sahiptir. Standart abonelik aylık 16,90 TL karşılığında, premium abonelik ise ayda 23,90 TL karşılığında satın alınabilir.

Standart ve premium abonelik seçenekleri dışında tek tek gazeteler için de abone olunabilir. Gazete abonelikleri 4,99 TL’den başlar ve 29,99 TL’ye kadar değişiklik gösterebilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Dergilik ile Tanışma 1 GB kampanyasına katılım ücretsizdir.
  • Kampanyaya, Dergilik uygulaması indirilip giriş yapılarak katılım sağlanabilir. Hediye haftalık 1 GB internet kullanım hakkı bittiğinde, mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
  • Kampanyada sunulan hediye kullanım hakları, yurt içi kullanımda geçerlidir. Turkcell bireysel ön ödemeli, faturalı hat sahipleri kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanyadan sadece 1 defa yararlanılabilir.
  • Kampanya ile sunulan bedava internet kullanımı için, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapılmış olması gereklidir.
  • Son 1 yıl içinde kampanya başlamadan önce Dergilik uygulamasına giriş yapmış olan Turkcell aboneleri, kampanya kapsamında sunulan hediye internetten yararlanamaz.
  • Dergilik 1 GB kampanyasında, Dergilik servis abonelik şartı aranmaz. Kampanyadan bağımsız, Dergilik uygulamasına abone olanlar için hatlarına 5 GB hediye internet tanımlanır. Turkcell abonelerinin cep telefonu hatlarına tanımlanan 5 GB hediye internet, Dergilik uygulamasında kullanılabilir. Turkcell tarafından sunulan hediye internet kampanları, Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden de takip edilebilir.