Bedava Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar

hediye internet veren uygulamalar hangileridir

İnternet kazandıran uygulamalar, farklı operatörlere göre değişkenlik göstermektedir. Bedava internet kazandıran uygulamalar öncelikle her operatörün kendi uygulaması olmakla birlikte her operatör için geçerli olan uygulamalar da bulunmaktadır. Bilinen bazı uygulamalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulama
  • Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulama
  • Vodafone İnternet Kazandıran Uygulaması
  • Bimcell Bedava İnternet Uygulaması
  • Android Bedava İnternet Veren Uygulamalar
  • IOS Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları Nelerdir?

Turkcell bedava internet uygulamaları, operatörü Turkcell olan müşteriler için geçerli olmaktadır. En bilinen uygulamalar, salla kazan ve Bip uygulamalarıdır. Bunların yanı sıra Turkcell hat kullanan müşterilere yönelik sunulmakta olan pek çok farklı avantajlı internet uygulaması da bulunmaktadır.

Salla kazan uygulaması, Turkcell müşterilerine haftalık olarak verilen sürpriz hediyelerden oluşmaktadır. Bu hediyelerin içerisinde çoğunlukla haftalık ya da günlük internet kullanımları bulunmaktadır.

Bip uygulaması ile gelen internet hediyeleri, uygulamanın Turkcell operatörü olan cihaza yüklenmesinin ardından hesaba tanımlanmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamanın kullanılmaya devam edildiği süre zarfında farklı internet hediyeleri de verilmektedir.

Turkcell operatöründe 26 yaşına kadar olan genç müşterilerin kullandıkları GNC uygulaması üzerinden de sık sık hediye internet paketleri tanımlanmaktadır. Bunun için hattın GNC sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.

Ayrıca Turkcell bedava internet paketleri nelerdir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Uygulamaları Nelerdir?

Vodafone bedava internet uygulamaları, operatörü Vodafone olan kullanıcılar için geçerli olmaktadır. En bilinen uygulamanın Vodafone Yanımda uygulaması olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak pek çok farklı uygulamalar da operatör içerisinde mevcuttur.

Bedava internet kazandıran uygulamalar içerisinde en çok bilinen Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone müşterilerine haftalık olarak sürpriz hediyeler verilmektedir. Bu hediyelerde günlük ya da haftalık farklı internet kotaları bulunmaktadır.

Vodafone uygulamaları içerisinde fatura yüklerken internet kazanma olanakları da bulunmaktadır. Bu olanaklar içerisinde 50 TL ve katlarında yükleme yapılması halinde internet kazanıldığı bilinmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamaları Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet uygulamaları, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması başta olmak üzere operatöre özel uygulamalardan oluşmaktadır. Uygulamayı ilk indirenler için 1 GB kullanım hakkı bulunmakta buna ek olarak farklı kullanım kampanyaları da bulunmaktadır.

Selfy Sil uygulaması sayesinde diğer operatörlerde olduğu gibi düzenli internet kazanma olanağı bulunmaktadır. Her hafta Sil Süpür sekmesi üzerinden sürpriz hediyeler gelmekte ve bu hediyelerin içeriklerinde çoğunlukla internet hediyeleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Arayanı Bil özelliği de internet kullanım hakkı veren bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu uygulamaya ilk defa kaydolanlar için ortalama 1 GB hediye internet verilmektedir. Fakat verilen hediye bir defaya mahsus olacak şekilde verilmektedir.

Türk Telekom bedava internet paketleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Android İşletiminde Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Android işletim sisteminde bedava internet sunan uygulamalar, operatörler üzerinden belirlenmekte olan uygulamalardır. Hangi operatörün kullanıldığından hareketle, bilinen uygulamaların Google Play üzerinden indirilerek kullanılmaya başlanması mümkün olmaktadır.

Android sistemi üzerinden farklı bir operatörün uygulamasının indirilmesi, internet hakkı sunmamaktadır. İndirilen uygulamalardan telefon numarası ve şifre girişleri yapılarak işlemler tamamlanmaktadır.

IOS İşletiminde Bedava İnternet Veren Uygulamalar

IOS bedava internet uygulamaları, Apple marka cihaz kullanan müşterilere yönelik bir hizmettir. Uygulamalar aynı isimler ile App Store adlı uygulama üzerinden indirilebilmektedirler.

App Store arama kısmına, ilgili operatörün bedava internet veren uygulamasının isminin yazılması ile uygulama bulunabilmektedir. İndirilen uygulamaların işlemleri cihaz üzerinden değil operatör üzerinden sürdürülmektedir.

Bedava hediye internet kazandıran uygulamalar hattın operatörü üzerinden tanımlanmalı ve bunun ardından ilgili satın alma uygulamasından işlemler tamamlanmalıdır.