Avantaj Web’de Prime Tarifelerine Geçenlere 2 GB Bedava

Türk Telekom Avantaj Web’de Prime tarifelerine geçen aboneler, 2 GB bedava internet kullanım hakkı kazanıyor. 3 ay kullanım süresi olan hediye 2 GB internet, kampanyaya katılan aboneler tarafından kullanılabilir. Tarife taahhütlü aylık fiyatı, 39 TL’dir. Pakette bulunan internet hakkı sona erdiğinde, 500 MB 9 TL karşılığında ücretlendirilir.

Türk Telekom Avantaj Web’de Prime 10GB Tarifesi

Türk Telekom tarafından hazırlanan kampanya kapsamında, online başvuruya özel olarak 6 GB hediye internet veriliyor. Prime 10 GB tarifesine geçen aboneler; cepten 10 GB internet, her yöne 1000 DK konuşma ve her yöne 1000 SMS sahibi oluyor.

www.turktelekom.com.tr internet sitesi üzerinden tarife değişikliği yapanlar, paket avantajları dışında hediye internet almaya da hak kazanıyor.

2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Kampanya kapsamında bedava internet sadece Türk Telekom internet sitesi üzerinden alınabilir. Türk Telekom internet sitesi üzerinden tarife için başvuru yapan aboneler, otomatik olarak hediye kullanım hakkına sahip olurlar. Başvuru sonrasında 3 ay geçerli 6 GB hediye internet, abonelerin hattına tanımlanır. Hediye internet kullanım hakkı bittikten sonra, aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.

Türk Telekom Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom aboneleri, kalan internet kullanım haklarını INTERNET yazıp 5555’e göndererek sorgulayabilirler. Bu sorgulama seçeneği dışında, Online İşlemler menüsünden de kalan kullanım hakları sorgulanabilir. Online İşlemler menüsü ile yapılan sorgulamalarda gösterilen bilgiler, 2 saat öncesine ait kullanımlardır.

Türk Telekom Prime Ayrıcalık Kampanyası

Türk Telekom Prime Ayrıcalık kampanyasından faydalanmak isteyenler, PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e göndererek Prime ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirler. SMS yollandıktan sonra; Prime’la 10 GB, Prime’la Tanış 10 GB, Prime’la 15 GB ve Prime’la 20 GB tariflerinden bir tanesi seçilebilir.

  • Prime’la Tanış 10 GB, Prime’la 10 GB ve Prime’la 15 GB tarifelerinden bir tanesini kullanmaya başlayan abonelere; Türk Telekom Bulut 150 GB, Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik ve Türk Telekom Wifi 10 GB kampanya kodu verilir.
  • Prime’la 20 GB tarifesine dahil olanlara ise; Türk Telekom Wifi 20 GB, Türk Telekom Bulut 150 GB, Muud Premium Üyelik ve Tivibu Go Süper paket kampanya kodu verilir.
  • Abonelere sunulan kampanya kodları, aktif edilerek kullanılmaya başlanabilir. Şifrelerin geçerlilik süresi, 31 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.