4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi

Turkcell’in abonelerine sunduğu birçok fırsattan biri “4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi”dir.

Bu paket ile müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tarifelerine uygun hediye internet paketi sunulmaktadır. Kampanya şartlarını sağlayan müşterilerimiz bu fırsat ile kampanya dönemi boyunca kullandıkları interneti ekstra ücret ödemeden ikiye katlama imkânına sahip olmaktadır.

Pakete Katılımı Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

SIM kartınızı 4.5G ile uyumlu bir kart ile değiştirmeniz ve uyumlu bir cihazda kullanmaya başlamanız halinde kampanyaya katılım otomatik olarak gerçekleşmektedir. Hattınızın 4.5G uyumuna sahip olup olmadığı hakkında bilgi almak için 4.5G yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mesaj için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Paket İle İlgili Detaylı Bilgiler

  • Paketten, 4.5G uyumlu bir hatta ve cihaza sahip olan ve bunu kullanan müşterilerimizden bireysel veya kurumsal hat sahibi olanlar yararlanabilir. Bireysel hatlar faturalı veya faturasız olabilir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan haklar 30 gün boyunca geçerlidir ve en fazla 3 defa tekrarlanabilir.
  • Kampanyadan 19 Mayıs 2017 tarihi ile 7 Ekim 2017 tarihleri arasında yararlanılabilir.
  • Kampanyaya katılımınızı onaylayan mesajın gelmesinin ardından haklarınızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmadığınız hakları sonraki aylara devretme imkânı bulunmamaktadır.
  • Kalan kullanıma ilişkin bilgilere hesabım uygulamasından ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya süresi sona erdiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Kampanyaya katılım otomatik olarak gerçekleşmekte olup iptal etmek istediğiniz takdirde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.